Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen készségfejlesztő...

Milyen készségfejlesztő gyermek laptopot javasoltok 1 éves gyermeknek, ha van ilyen?

Figyelt kérdés
2009. dec. 22. 12:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Jaj

Készségfejlesztő labdát, és készségfejlesztő talicskát javaslok. Nem lenne jó ilyen kicsi gyereket huzamosan helyhez kötni.Jobb, ha mozgós játékon gondolkodsz. Ne haragudj, de tényleg, talán változtatni kéne az elképzelésen. Ha a te laptopod kell neki, úgysem éri be egy játékkal! Akkor inkább adj neki egy rossz laptopot, azt örömmel nyomkodja.

2009. dec. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A Szimbának van. Olyan, hogy van rajta egy rakás gomb ábrákkal (állatok és járművek). Van olyan funkciója, hogy elhangzik egy hang, a gyereknek meg meg kell nyomni, hogy minek a hangját hallotta. De úgy is működik, hogy a gyerek megnyom egy gombot, és hallja a hangot.

Én ezt ajánlom.

2009. dec. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekünk ilyen zongoránk van, sztem az is bőven elég neki.
2009. dec. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi ajándékba kaptunk ilyet az 1 éves szülinapjára, tescósat. Imádja nyomogatni, de ennyi. Bár nekünk is van sok féle, de igazából egyik készségfeljesztő játékban sem hiszek. Nem ezektől a műanyag vacakoktól fog fejlődni, hanem ha minél többet játszik szabadon bármivel (fakanál, műanyag edény, stb), sokat mesél neki az ember és szaladgálhat kedvére. Azt nem mondom, hogy ne vegyél, mint mondtam az én lányom is szívesen elnyomogatja, de haszna nincsen!
2009. dec. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!