Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti hogy kezelitek a "nadrágba...

Ti hogy kezelitek a "nadrágba kapaszkodós, vegyetek fel" miatti hisztis sírást?

Figyelt kérdés

Lányom közel 1 éves lesz, már kapaszkodva áll, lépeget, de még nem indult el. Ha BÁRMI munkát elkezdek mellette, rögtön jön és csimpaszkodik a lábamba, nadrágomba és addig hisztizik, amíg fel nem veszem. Gondolom a kíváncsisága vezérli, mit csinálok, amit ő nem lát. Próbáltam már etetőszékbe odahúzni, onnan is tökéletesen ugyanazt látná, de az nem jó. Csak ölbe. De így se haladni nem lehet ( főzni, mosogatni), és a hátam is már hetek óta iszonyúan fáj a közel 10 kg- jától.

Hagyjam a sírását figyelmen kívül és majd leszokik erről a jó szokásról, vagy vegyem folyton fel, ha kéri és így szokik majd le hamarabb? Már az idegeim is pattanásig feszültek ilyenkor, mert képes fél óráig- óráig is hisztizni érte.


2014. ápr. 19. 10:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Használj SSC-t! Nekünk bevált. Mindenki jól jár.
2014. ápr. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ugyanebben a cipőben járok. Az én idegeim is kész vannak, ráadásul ő egyébként is igen sírós. Ami nagyon fontos azt megcsinálom akkor is, ha sír. Próbálok mindent odaadni neki ami egy kicsit is érdekelheti, addig szuper sebességgel mosogatok, takarítok, de a főzésnél már nem ilyen egyszerű... néha én sem tudom mit tegyek!
2014. ápr. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor adtam a kezébe fakanalat meg egy műanyag edényt, megmutattam hogy kell kavargatni és azzal el volt. Amikor ez sem működött betettem a kiságyba arra a 10 percre míg elmosogattam.
2014. ápr. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
+1 az ssc-nek :D
2014. ápr. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
off: mi az az ssc???
2014. ápr. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
81%

Ez nem hiszti mert a szeretetedre kozelsegedre vagyik azert akarja h.felvedd. te neked is jol esik ha akkor bujhatsz a ferjedhez amikor akarsz de te csak odamesz o meg nem er el csak csimpaszkodni tud a nadragodba. Nem azert teszi h.ne tudj hazimunkat vegezni hanem mert rad vagyik es nem latja meg az osszefuggest h.akkor te nem tudsz hazimunkat vegezni igy ez Nem hiszti! Az hiszti ha vmit akar a boltban nem veszed meg neki es foldhoz vagja magat.

Szoval fel kell venni ha azt akarja mert szeretettel nem lehet elkenyeztetni egy babat. Az ssc csatos hordozo es azert jo mert o szinte a kezedben van es te is vegzed a hazimunkat mindenki boldog. Hidd el kinovi nem fog meg evekig a nyakadba logni. Sot minel tobbet van testkozelben es minel biztosabb lesz abba h.szamithat rad mert ha kell segitesz neki(felveszed ha keri) annal kiegyensulyozottabb lesz. Ezt az osszefuggest kell latni anyukak ezert jo a hordozas!!!

2014. ápr. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
én is az SSC-re szavazok :D
2014. ápr. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ennek az SSC- nek utánanézek, eddig nem is hallottam a "nevét". A hordozással nincsenek elvi problémáim, csak a leányzó közel 10 kg, én meg vagyok 50, tehát megérthetitek, hogy a hátam sem bírja a cipekedést. Felveszem én, naponta elég sokat is, de kicsit túlzásnak éreztem, hogy ő bármilyen tevékenységnél rögtön kéri ölbe magát. Pedig megmutattam már neki ezerszer, mikor mi történik a konyhában pl. Reménykedem a " kinövi majd"- ban idővel, addig meg kitartok akkor. Azért jó, hogy másnál is ezt "művelik" a gyerkőcök és más anyukát is néha "idegesít kicsit"
2014. ápr. 20. 06:48
 9/12 anonim ***** válasza:
háton nem olyan nehéz mint kézben. az én lányom is 10 kg kb., 3 órát simán sétálgatunk egyhuzamban :D
2014. ápr. 20. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Háton Ő nem marad el nyugiban, nem lát. :) Van olyan "kenguru jellegű- hordozónk", ami hátulra is rakható,sosem vált be. Őt most úgy látom a kíváncsisága vezérli, mindent megnézni, mutogatni,- ha lehet hozzányúlni dolgokhoz felügyelet mellett.

Pici korában még a babakocsit is gyűlölte,amíg feküdnie kellett mert nem látott ki belőle. Azóta szereti, amióta ül és a sport részt használhatjuk. Az ágyon is utált hanyatt feküdni. :)

2014. ápr. 20. 07:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!