Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, hogy kezelitek ha...

Anyukák, hogy kezelitek ha nyilvános helyen a kicsi sir?

Figyelt kérdés
tényleg mindent próbáltok, enni,inni,pelus,játék,de a kicsin látszik hogy unja a helyet és menni akar..én kicsit kellemetlenül érzem magamat -pl.buszon menni, ha sir a kicsi mert kivenni nem tudom a tömöt buszon és votl hogy néztek rám csúnyán az emberek, hogy miért sir a gyerek miért nem marad csöndbe.
2013. dec. 12. 20:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

hmm...eleinte én is így voltam ezzel,de hamar megedződtem mikor rájöttem,hogy semmit sem tudok tenni.2.fiam az első 9 hónapban kegyetlen sírós volt,de tényleg!Álltunk sorban zöldségesnél 20 percet úgy,hogy végig üvöltött,álltunk sparban is úgy hogy végig üvöltött,tömött buszon, hazafele a játszóról mindketten ordítottak általában...a nagy,aki akkor 2,5 volt azért,mert még nem akart eljönni a pici azért,mert már éhes volt,meg amúgy is,miért ne...?

Szóval átérzem a helyzeted, de nem lehet mit tenni sokszor.Nekem egyszer be is szólt az előttem álló anyuka,hogy biztos azért sír,mert unja,hogy hason van a babakocsiba....gondolhatod,ott álltam a sorban türelmesen,mellettem a 2,5 évesem,a kocsiban az ordító gyerek....majdnem mondtam neki valamit!

Ne foglalkozz mással.

Mennyi idős amúgy a babád?

2013. dec. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
10 hónapos és 1-2 hete kezdte ezt
2013. dec. 12. 20:52
 3/16 anonim ***** válasza:
Most őszintén mit érdekel téged, hogy mások mit gondolnak rólad. Ha te mindent megtettél a babádért, mégis tovább sír, akkor ennyi, akkor majd abbahagyja ha ő akarja.
2013. dec. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Kimegyek vele onnan vagy leszállok a buszról.
2013. dec. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
30%
Szia! Tojd le azokat, akik csúnyán néznek rád! Valószínű, hogy azoknak nincs gyereke és nem tudják, hogy mivel jár egy baba és bizony van, hogy elunják magukat! Én sosem foglalkozom vele, hogy mit gondolnak mások! Csak mernének ránk csúnyán nézni, lehet hogy utána ők szállnának le!
2013. dec. 13. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
9%
kissé egoista hozzáállás. Nekem van gyerekem, de ha valakinek nekiállnak a buszon vagy eg boltban, étteremben bömbölni a gyereke és nem vinné ki, szállna le vele, bizony csúnyán néznék de lehet szólnék is. AZért másra is kéne gondoloni.
2013. dec. 13. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Hàt persze utolsò leszàllok a buszròl a kedvedèrt hogy mèg kèsőbb érjünk célba ergo tovàbb ordìtson. ètterembe nem vinnèm a többi gondolattoddal egyet èrtek..:-)

Nem a foga jön vagy a pociakja fàj esetleg?


az enyèm is 10 hònapos pl boltban buszon mindig leveszem a kabàtot ròla mert nem birja a meleget ès akkor üvölt. Babakekszet meg egy kulcsot viszek mindig magammal ez nàlunk biztos siker legalàbb egy òràra....

2013. dec. 13. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
92%

Én is úgy voltam vele az elején, hogy nagyon zavart ha sírt és mindenki minket nézett de most már úgy vagyok vele, hogy ha mindent megtettem és még mindig sír akkor ez van. Ő egy baba akinek nem tetszik valami és azért sír nem pedig azért mert bántom, nem értem miért kell ilyenkor rosszindulatúan nézni.

6-os nem értem mégis miért kéne kimenni vagy leszállni a buszról a picivel ha sír. Ha egy kamasz hangosan hallgat zenét az gondoljon másokra is de egy babának nem mondhatod , hogy most már csend legyen! Ha be kell vásárolni, számlát kell fizetni, el kell jutni a-ból b-be akkor is meg kell tenni ha a gyerkőcnek nem tetszik, hogy menet van. Ha mindig sír mert nem tetszik, hogy sorban állunk akkor ne is menjek vele egyáltalán sehova? Komolyan ez milyen gondolat? Szálljon le és menjen ki az akit zavar!!!!

2013. dec. 13. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Zavart természetesen, de mit tudtam tenni. Egyébként nálunk kisebb korában nem nagyon volt ilyen kellemetlen helyzet, viszont most, 1,5 évesen eljött a hisztikorszak. Gondol egyet és bárhol lefekszik a földre. Szerinted? Na, de ez ilyen, akinek van gyereke, az tudja és csak mosolyog rajta, akinek még nincs majd megtudja.
2013. dec. 13. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Engem nem érdekelne. Ez van,sír,ha én sem tudom megnyugtatni,akkor valószínűleg majd magától megnyugszik. A többi ember nem érdekel. Nekem is földre fekvős másfél évesem van,szoktak furcsán nézni,amikor felkapom egy hiszti közepén a hónom alá és kivágtatok vele akárhonnan. De őszintén,ez sem érdekel. Így legalább nem csinálja a cirkuszt,hamar megnyugszik.
2013. dec. 13. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!