Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10,5hónapos babám állandóan...

10,5hónapos babám állandóan kiabál másnál is van? Hogy kezelitek?

Figyelt kérdés
már 1,5hónapja ezt csinálja de mindenért. ha éhes ha teli a pelus ha szomjas játék közben is. csak akkor van csend ha alszik. 11-13ig vagy 12-14ig aztán kezdődik előröl minden. ti hogy kezeltétek ezt az időszakot?

2014. febr. 27. 17:56
 1/7 anonim ***** válasza:
9 hónapos fiam is kiabál, beszélget (hangosan) egész nap. Minket nem zavar, családi házban lakunk, szomszédok nem hallják. Téged miért zavar?
2014. febr. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
engem nem zavar csak nem tudom hogy a szomszédok mennyire örülnek neki hogy szinte egész nap hallják kiabálni. ő is beszélget is de legtöbbször torka szakadtából kiabál szinte mindenért. és hát a mellettünk lévő szomszéd egy kicsit bolond.
2014. febr. 27. 18:03
 3/7 anonim ***** válasza:
az enyém is, de többnyire jókedvében napjában többször is, alkalmanként akár 20-25 percig is. ha baja van, akkor rövidebb ideig, mert gyorsan orvosolom a problémát és elhallgat. amikor a tiéd is jókedvében kurjongat, azt ne tiltsd semmiképp.
2014. febr. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nekem is jókedvében csinálja de napi több órán keresztül. és nem tiltom :) csak nem tudom hogy a szomszéd hogy viseli.
2014. febr. 27. 18:43
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! Majd elhagyja, csak tetszik neki a hangja. Ja és ne törődj a szomszéddal. Ő egy baba akinek nem tudod még mondani, hogy halkabban. Aki ezt nem tudja elviselni ne társasházban lakjon hanem menjen családiba ahol nincsenek alatta-felette-mellette. Fölöttünk is van egy kis krapek aki szintén átment ezen a korszakon aztán jött a totyogás-szaladás dübörögve. Ja és a gyerek hiperaktív , még este 10-kor is rohangál. Soha nem jutott eszembe szólni miatta egy szót sem...
2014. febr. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
én sajnos tartok attól hogy fog szólni mert kiszámíthatatlan a nő van mikor jó pofizik azt egy váratlan pillanatban meg hátba támad. azt sem veszi figyelembe hogy nálunk pici baba van. szilveszterkor este 11kor úgy be csapta a bejárati ajtaját hogy még a fal is megmozdult. természetesen a pici és a kutyus is felébredt rá mi meg megijedtünk ráadásul a földszinten is hallották (3. lakunk).
2014. febr. 27. 20:13
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! 5-ös vagyok. Hát én azt javaslom vegyél egy csomag füldugót. Ha a kedves szomszéd átmenne akkor ( bár bunkó dolognak tartom emiatt szólni valakinek ) kedvesen közöld vele, hogy elnézést és sajnos nem tudsz mit csinálni mert egy babáról van szó, ez egy korszak és majd elmúlik, majd illedelmesen kínáld meg a füldugókkal. Írtad, hogy ő is szokott hangoskodni. Ha esetleg problémázna mondd meg neki, hogy ez egy olyan dolog amiről nem tehetsz és ha ti kénytelenek vagytok elviselni az ő zajongását akkor ő is legyen tekintettel másra!
2014. febr. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!