Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babád születése után mikor...

Babád születése után mikor volt az első olyan éjszaka, amit tényleg végigaludtál? És mikortól volt, hogy folyamatosan végigaludta az éjszkát? Se nyügi, se semmi nem volt?

Figyelt kérdés
2009. dec. 22. 16:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Kb. 2-3 hónapos volt. A fogzáskor azonban volt egy-két nap ami nyügisebb volt. Bár jellemzően akkor is aludtunk szépen.
2009. dec. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
9hónapos és még ne volt ilyen,még most is sokx 2x eszik éjjel...
2009. dec. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
5 hetesen.Most 6 hós.Hajnalban fölkel szopizni és alszik.Nem kell altatni :-) 7.30-kor kelünk.
2009. dec. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Az elmúlt éjszaka.Most 13 hetes.Még enni sem kelt fel Este 8-tól reggel 5-ig, aztán vissza is aludt 8-ig.Hú, de jót pihentem:)
2009. dec. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Sziasztok! 3 hetes volt, mikor este 9-kor leraktam és reggel ötkor kelt. Első babám, ezért jól megijedtem, hogy beteg. Azóta kitolta az időpontokat, szépen folyamatosan. Most 5 hónapos és kb 9-kor alszik el este és reggel 8-9-ig alszik. Szava sincs egész éjjel. Bár nappal is jó alvó és csendes fiúcska.
2009. dec. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

4 hónapos koráig egyszer kelt éjszaka, volt h hajnal 5-kor, szopott és aludt tovább reggelig. Aztán nem tudom mitől - valószinű fogzás - éjszaka többször is ébredt.....és azóta is. 15 hónapos, és van h óránként kel. Már lassan kikészülök.

Szóval talán 2 éjszaka volt 15 hónap alatt, amikor "majdnem" végig aludtunk.

2009. dec. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
4 hónapos elmúlt és egyszer kel föl enni 3 körül, de álmában eszik, és ki sem nyitja a szemét. Aztán 7.30-8kor kel. Jó lenne végigaludni egy egész éjszakát,(esetleg többet) de ez még sosem fordult elő velünk.
2009. dec. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Ha jól emlékszem, úgy 8-9 hónapos lehetett a prücsköm, és magam is melepődtem az első folyamatos éjjelen... De nem volt tartós állapot, mert aztán elkezdtek kibújni a rágófogacskák, és akkor meg azért visított fel éjjelenként... (Volt, hogy végül ügyeleten kötöttünk ki, annyira sírt.)


Most 21 hónapos, és elmondhatom, hogy nagyjából mostanra tanulta meg, hogy mikor van éjjel, és mikor nappal. Az elalvással most is akadnak problémák időnként, de ha elalszik, akkor alszik reggelig. :) De napközben már csak egyszer alszik, és délután 4 után akkor sem alhat el, ha előtte nem aludt még.


Sokáig még felkelt éjjelente inni, mára már hálistennek ilyen sincsen.


Szóval kismamák, kitartás! Szűk két év, és újra alhattok! :)

2009. dec. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
10 hónapos. óránként kel. utállak titeket:)))))))))))))))))
2009. dec. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

6 hetesen már este 10-től reggel 8ig aludt egyhuzamban, pedig anyatejes baba volt fél éves koráig.

most 9 hónapos, este 7-től délelőtt 10ig (igaz!) alszik egyhuzamban. két kezemen össze tudom számolni, hogy az elmúlt 9 hónapban hányszor kelt fel, viszont akkor is csak megsimogattam, és 10 perc múlva már aludt is vissza.

mááázlisták vagyunk.

2009. dec. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!