Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Amikor jött az első foga,...

Amikor jött az első foga, vagy fogacskái a babátoknak, nektek is dobálta magát éjszaka, majd sírt? Van hogy felül, és elkezd sírni.10 hós lesz 14-én, és még nincs foga, de hullámos az ínye! Ja és tiszta pöttyös az álla!

Figyelt kérdés
2010. jan. 8. 10:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Az első fogaknál az én babám olyan volt 3 hétig mint akit kicseréltek. Egész nap nyűgös, nyugtalan volt, alig aludt stb...

Már tisztára kiborultam mert az ínyén nem látszott semmi és nem tudtam mi baja lehet. Aztán egyik nap észrevettem, hogy kiszakadt az ínye (véres csík). Nagyon megörültem. Pár nap múlva vége is lett a rémálomnak és újra a régi volt.

2010. jan. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

nálunk ez a nem alvás szeptember elejétől tart. nem tudom,hogy lehetséges-e,hogy azóta a foga bántja. remélem :)

addig nagyon szépen aludt,és azóta nagyon rossz alvó lett...

2010. jan. 8. 10:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Szeptember óta nem hiszem, hogy a foga bántja. Csak megváltozott és sajna nem előnyére. De ez így is szokott lenni sajna. Aztán majd megint változik akkor már biztos előnyére.
2010. jan. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Megcáfolom az előttem szólót!

Szerintem lehet szeptember óta.

Nálunk három hónapig küzdött az első fogacskákkal, és nagyjából úgy, ahogy írtad.

Felül, sír, forgolódik.

Most jön az ötödik foga - talán már át is töri az ínyét ma, vagy holnap, remélem - egész éjjel dobálta magát a kiságyban, aztán magunk közé vettem, és ott ugyanúgy nyűglődött, forgolódott, aztán felült, sírt, nagyon szenvedett.

Pedig ha máshol nem is, de közöttünk mindig jól alszik, ha bármi baja van, akkor is.


Sajnos nálunk a szemfogak jönnek, eddig ezekkel szenvedtünk a legjobban.

2010. jan. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!