Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit "koppan"-esik az...

Mennyit "koppan"-esik az ácsorgó babátok?

Figyelt kérdés
állandóan dől,esik a 9hónapos lányom.nem tudok mindig mellette lenni-persze nagyon figyelek rá.féltem a kis fejét-de még akkor is től,ha ott vagyok mellette.
2014. ápr. 21. 09:17
 1/6 anonim ***** válasza:
vegyél neki sisakot.van direkt babáknak való
2014. ápr. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
semennyire, ha el is esik, a fejét mindig kitartja, és óvatosan teszi le
2014. ápr. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Bő két hete állt fel a fiam, szintén 9 hónapos. Ha már álmos, sokat esik, de általában nem állásból. Az utóbbi pár napban a frontok eléggé megkavarták, többet esett, mint az első felállásoknál. Mostanában jött rá, hogy tud állásból leülni, azóta nem esett a "lejövetelből".

Nem hiszem, hogy nagy baja lesz, két hét alatt sokat fejlődött esésben, most már nagyon ritkán koppan a feje, akkor sem nagyot. Sisakot nem vennék neki, túlzásnak tartom. Igaz, nálunk parketta van, az azért mégsem kő.

2014. ápr. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem semennyit. Egy hete áll a 9 hónapos lányom és általában a kiságyban áll fel, mert ott tudja felhúzni magát. Eddig még egyszer sem esett el, mert ha elég neki az állásból, akkor egyik kezével elengedi az ágyat, a másikkal tartja magát és úgy ül le, hátrafelé, hogy nem üti meg magát.
2014. ápr. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az en lanyom is 9 honaposan allt fel. Nagyon sokszor elesett. Naponta 3x biztos. De olyan rendeset. Allandoan osszegabalyodtak a labai. Foleg mikor tanulta az allasbol ulest. Olyan is volt, hogy eldolt, mint egy darab fa. Nem tudom, hogy csinalta. Semmi baja nem lett.
2014. ápr. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszi

csak én frászt kapok

2014. ápr. 22. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!