Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel izesitsem a "fozeleket"?

Mivel izesitsem a "fozeleket"?

Figyelt kérdés

5 honaposak vagyunk alma barack banan tomenytelen mennyisegben esszuk de a krumpli, repa nem kell neki.

Megfozom majd osszetorom villaval, nem izesitem es nem is habarom az etelt de igy ramkopi. Valamit rosszul csinalok esetleg probaljam meg izesiteni? Szerettem volna ha elsobb a natur izekkel ismerkedne de nem megy.En is megkostoltam tenyleg szornyu az ize...olyan semmilyenes:) Segitsetek!


2008. júl. 26. 14:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Valószínű,hogy ha villával töröd össze még nagy darabos neki. Próbáld meg turmixolni. Nálunk így nem okoz gondot, és az sem már, ha néha marad egy egy nagyobb darabka. Ha így sem eszi csapd be! Keverd össze valamelyik gyümölccsel amit szeret. Én pl. meg nem enném,de ő imádja az őszit a répával és krumplival.

Amit még az enyém nagyon szeretett ha alma-őszi-répás Kubuval kevertem.

2008. júl. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Keverd olyan étellel (almával, banánnal), amit szeret. Nekünk rettenetes ízű a keverék, de a babák általában szeretik, az én fiam is imádta a krumplit almával :)
2008. júl. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát én teszek bele egy csipetnyi sót, mert natúrba v. gyümivel keverve nem eszi meg, azóta nincs gond. Ja, és én is botmixerrel pépesítem.
2008. júl. 27. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!