Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tej helyett mit lehet adni 13...

Tej helyett mit lehet adni 13 hos babanak reggel 6kor? Teat vagy milyen gyumolcslevet, esetleg szojatejet, kokusztejet, rizstejet, zabtejet, mandulatejet (nem tudom melyik allergizalo hatasu)?

Figyelt kérdés

a doki szerint egy idore el kellene hagyjuk a tejtermekek fogyasztasat (tejallerigia?), de nem tudom mit lehetne adni a babanak, ugyanis reggel 6 korul felebred tejet inni jelenleg.

Plusz meg ekcema is megjelent a boren, amit ma allapitott meg a borgyogyasz.


2009. dec. 22. 22:09
 1/5 anonim ***** válasza:
HA-s tapszer? Esetleg rizstej vagy szojatej. Bar mindkettonek rossz ize van, semmi koze a tej izehez, igy nem biztos, hogy megissza.
2009. dec. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
azt irja a HA-s tapszer dobozan, hogy tehentejre allergias gyerekek eseteben nem szabad hasznalni. a nestles tapszeren neztem csak az igaz.
2009. dec. 22. 22:59
 3/5 anonim ***** válasza:
Adj neki Sinlacot.Az is Nestlé termék,speciális tápszer).
2009. dec. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Van olyan tapszer, ami nem tehentej alapu. Mivel nem otthon elek, ezert a markaban nem tudok neked segiteni sajnos. A Sinlacot itt pedig nem is ismerik :o(
2009. dec. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
sinlac-koszi!
2009. dec. 24. 01:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!