Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ne hagyjam neki, hogy felálljo...

Ne hagyjam neki, hogy felálljon ugye? (7hónapos lesz)

Figyelt kérdés

10 nap múlva lesz 7 hónapos, pár napja a kiságyba kapaszkodva felállt kutyából.

Ne ültessem le még ilyenkor? Vagy hagyjam??


2014. ápr. 23. 09:11
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
85%
Amit magától csinál az nem baj, az én fiam 6 hónaposan felállt, hiába ülteted le,ha fel akar állni ugyis fel fog!
2014. ápr. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
hagyjad nayugodtan, amit magától csinál azzal nincs gond. Egyébként is teljesen normális ez ennyi idösen.
2014. ápr. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Aranyos vagy. Hiába ültetnéd le, akkor is fel fog állni. Amit egy gyerek magától csinál, azt csinálhatja, nem is szabad korlátozni.
2014. ápr. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Nem tudom, szerintem nem "normális".

Nyílván, ha állni akar akkor tud. De azért még 7 hónapos se...

Tudom, van aki jön, hogy neki már 5 hónaposan allt, 7 hónaposan ment:D....

Én még azért néha leültetem, olyan picike...

2014. ápr. 23. 09:15
 5/23 A kérdező kommentje:
68cm és 6600 gramm, olyan kisbabás:D fura látni, hogy ott vigyorog és ácsorog:-)))
2014. ápr. 23. 09:16
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

De normális :)

Még egyszer leírom,hogy hiába ülteted le ugyis fel fog állni! Ha majd 9 hónapos elindul (nálunk így volt) akkor is leülteted?

2014. ápr. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
3. vagyok. Igaza van a 6-os válaszolónak. Normális, hiszen magától csinálja. Ne piszkáld, ha állni akar, álljon. Mondom ezt úgy, hogy az én fiam "csak" 9 hónaposan állt fel. Vannak gyorsabb és lassabb babák, hagyni kell mindegyiket a saját ütemében fejlődni.
2014. ápr. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 Vilcsianyuja ***** válasza:
84%
Teljesen normális, ne aggódj, nem kell beavatkoznod. Az én lányom is dettó ugyanezt csinálta, még ülni se tudott, csak kúszott és forgolódott, aztán 7 hónaposan felkapaszkodott térdelésbe a kiságyrácsba kapaszkodva, pár hétre rá pedig fel is állt. Majd azzal a lendülettel leült és meg is maradt ülve. A négykézláb mászás meg kompletten kimaradt a fokozatokból. Egyáltalán nem szokatlan tehát, ha egy 7 hónapos baba feláll :)
2014. ápr. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 Vilcsianyuja ***** válasza:
100%
Bocs, szövegértelmezésből megbuktam :) most olvasom, hogy még nincs egészen 7 hónapos, de szerintem azon a pár héten nem múlik.
2014. ápr. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Nem szabad megakadályozni, elhiszem hogy még korainak látod ezt, de hidd el ez így van rendjén, amit magától csinál az teljesen rendben van, nem szabad erőltetni, vannak korán érő gyerekek, meg későn érőek is. Én családomban mármint tesóimnál volt mindkettőből részük, de nem baj ez így jó.

A lényeg hogy ha próbálkozik biztonságos környezetben legyen ahol ha fenékre esne ne legyen komolyabb baja.

Aztán hetek kérdése és már fog járni ha fogod a kezét aztán idővel saját magától is elfog majd indulni, de azok általában váratlanul történnek.

2014. ápr. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!