Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen csörös itatót ajánlatok...

Milyen csörös itatót ajánlatok? Ami tényleg nem csöpög, könnyü tisztitani stb?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 23. 13:03
 1/8 anonim ***** válasza:

[link]


Ezt. Sok mindent kipróbáltunk, de a fiam mindent szétrágott. Pillanatok alatt a szilikonos gumikat kilyukasztotta. Pár hónapja találtam rá erre. Na, ezt nem mintha nem csócsálgatná, de legalább tuti nem csöpög.

2014. ápr. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekünk a kubus flakon kupakja vált be,nemfolyik ''olcsóbb'',ivójoghurtra is megfelel...hogy melyik az?izesitett viz kubu flakonon van olyan gumi szelep van benne,répa stb kubun azon már nem olyan van!több gyermekes.
2014. ápr. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez jó ötlet, de akkor most kubu vagy nem kubu? :))
2014. ápr. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

kubus flakon hidd el az a legjobb, bár nem tudom mennyi idős a gyerek, mi úgy kb 19 hónapos körültől használjuk.

Amúgy ami még jó az avent varázsitató. A csőre egy kicsit lapított szívószálra hasonlít. Ez szelepes is, de jól tisztítható. fültisztító pálcikával tiszítottam a csőrét, mivel nincs 3 pici lyuk, hanem mint a szívószál, így szupi a tisztítása.

ilyenre gondolok, ez egy másik fórum

[link]

2014. ápr. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok a kubus flakonból két féle van, van ami sima csőr, de nem szelepes, ezek a színes innivalókon vannak, répalevek különféle gyümikkel keverve, a szelepes változata a Waterrr néven van, ez átlátszó, ízesített víz végülis. [link]

Mind a kettő jó, csak ha nem akarod hogy kilögybölje akkor a szelepes waterrt vedd. A másik fajtába nincs szelep.

2014. ápr. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi!Kipróbàlom a kubusat.Aventen is gondolkodom.MOst lovi van,de nagyon rosz.Kaptuk,de csöpög is,ès nem tudom kipucolni.Meg lejàr a csöpögèsgàtlôja is ès akkor meg folyik.16hôs a manó.Lehet hogy kubusbôl mèg nem tud inni.Esti tàpszerevèsre is jô az Avent?Egyàltalàn nem hasznàlunk etetöcumisat,azèrt kèrdem.
2014. ápr. 23. 14:07
 7/8 anonim ***** válasza:

nekünk is a kubus (mindkettő) jól bevált, de a waterr-osat joban szeretem, mert nem csöpög.

amúgy a sportkupakosat is érdemes kipróbálni, mert azt meg könnyű nyitni-zárni és nem zavarja a gyereket a "lenyíló" kupak az ivásban:) abból nekünk a sió-vitatigris jött be - ennek a legmagasabb a gyümölcstartalma, így nem bánom, ha néha megissza.

2014. ápr. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

mi tápszerhez nem használtuk az aventeset, de szerintem lehet ahhoz is, folyadék az is.

Nekem nem csöpögött, vagyis ha nagyon elkezded rázni fog jönni belőle, de ha eldől akkor nem volt gond.

2014. ápr. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!