Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pici baba nuniját hogy kell...

Pici baba nuniját hogy kell tisztítani?

Figyelt kérdés

Kislányom pár hetes, belül a kisajkak mellett krémes, fehér lerakódás van (krém sosem kerül oda!). Olyasmi mint felnőtteknél valami folyás.

A kórházban azt mondták ne húzogassuk neki szét, de akkor hogy tisztítsam ki? Fürdéskor mosom a nuniját, de ott nem férek hozzá, csak ha nagyon széthúzom. Félek, hogy össze fog neki nőni tőle, ha nem törlöm ki valahogy. Egyszer próbáltam fültisztítóval, nagy nehezen sikerült, de nem nagyon tűri.

Illetve milyen időközönként kellene? Naponta?


2014. márc. 17. 09:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Én kislányomnál is van olyan krémes cucc, azt mondták a kórházban és védőnő is, hogy semmiképp ne húzzam szét, vagy nyúlkáljak bele, majd kiázik szépen lassan fürdetésekkor, nem hinném, hogy össze tudna nőni :). Ne zavarjon, hogy ott van.
2014. márc. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én a törlőkendőt hajtottam meg annyira, hogy odaférjen, azzal töröltem meg, a védőnő vizes pelenkát ajánlott, ha fürdetéskor máshogy nem megy.Én se nagyon húztam szét, eléggé hozzáfértem ha a hátán feküdt pl. pelenkázón és felhúzta a lábait vagy segítettem neki ebben.
2014. márc. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia! Nekünk is ugyanez volt.

Szerintem még bentről ürül neki a "cucc", magzatmaz stb.

Nem is kell széthúzni, elég ha törlőkendövel megtörölgeted fürdés után is.

5,5 hónapos már nincs olyan neki. Kb 3-4 hetes korára már nem volt ott olyan,

2014. márc. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!