Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Felsorolnátok, szerintetek...

Felsorolnátok, szerintetek miket ehet egy 7 hónapos baba? Mindent!

Figyelt kérdés

Próbálom vagyis próbálnám szinesíteni az étrendjét, de ahány könyv annyi félét ír, a babakönyvében pedig szerintem túl szigorúan van leírva, és nem túl nagy a választék.


Első baba, és az ismerősök között sincsen kisbaba, nem vagyok nagyon tapasztalt.


Köszönöm előre is!


2009. dec. 23. 16:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia. Az én lányom 7hónaposan ezeket ette:

alma,körte,sárgadinnye,barack,gesztenye,banán,szilva, meggy,sütőtök,sárga és fehérrépa,burgonya,rizs,cukkíni,

karfiol,brokkoli,saláta,cékla,tök,zöldborsó,csirkemell.

Nagyon szerette az új ízeket, ezért 2napnál tovább nem tartott a kóstolás,sőt a 2.napon már majdnem egész adagot evett. Nekik nem unalmas ám ha 4-5napig ugyanazt adják, csak nekünk tűnik annak :o)

Kellemes ünnepeket!

2009. dec. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2009. dec. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Amit az 1. válaszoló írt, azokat vegyítheted is egymással. Én megnéztem a bébiételeket. Azok alapján akarok én is főzni majd neki. Most 5. hónapos.
2009. dec. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az enyém most 7 hós. Leírom, amiket adtam már neki. (Igyekszem betartani a táblázatokat nagyjából)

sárgarépa, sütőtök, cékla, cukorborsó, burgonya, paradicsom, cukkini, brokkoli,

rizs, tejpépek, gesztenye, alma, őszibarack, szilva, körte, birsalma, banán, csirkemell filé, pulykamell filé,

Most szeretném én is már bővíteni egy kicsit.

2009. dec. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!