Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha csak egy gyereket tervezünk...

Ha csak egy gyereket tervezünk, és 32-33 évesen szülnék, akkor még időben lennék?

Figyelt kérdés

jelenleg munkanélküli vagyok, folyamatosan keresek állást, mert a gyed miatt is fontos lenne, de nagyon nehéz manapság. Szeretnék mindenképpen elhelyezkedni és legalább egy évet végigdolgozni, mielőtt belevágunk, de már 29 vagyok, és akárhogy is számolom, csak 32-33 évesen tudnék szülni (ha kapnék munkát). Ami elég nehéz, mert sok helyen megkapom, hogy 29 évesen, házasként és gyermektelen nőként nem én vagyok az ideális jelölt...

Van még valaki hasonló helyzetben?



2014. ápr. 25. 10:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Hogy mi a bajom? Az a bajom, hogy teljesen normális hangnemben és kedvesen válaszoltam neked, csak tény, hogy nem 100%-osan nem azt, ami a te önigazolásodhoz szükséges erre te kezdtél el flegmázni.

Előbb tedd helyre magadban a dolgaidat és ne másoknak akarja megfelelni, ne itt akarj önigazolást keresni, mert ennek semmi értelme.

Szarkupacnak pedig te nevezted saját magad, nem én. Persze könnyű rám fogni :)

2014. ápr. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nem vagy lekesve semmirol. Nekem 28 evesen lett vege a 4 eves kapcsolatomnak - eskuvo elott szakitottunk. Ezutan 29 evesen koltoztem kulfoldre, teljesen uj eletet kezdtem, mindent elorol. Kulfoldon raadasul nehezebb allast talalni akkor is, ha tobb diplomad van, es tobb nyelven beszelsz. Iden leszek 32 eves, 2 es fel eve vagyunk egyutt a parommal, es bar nem terveztunk babat, de becsuszott :) Ha ez nem trtenik meg, en siman vartam volna meg 2-3 evet. Nem mindenhol panikolnak a nok a huszas eveik vegen, hogy lekesnek a babarol. tobb ismerosom van, aki 34-36 evesen talalta meg a boldogsagot, es gond nelkul szultek. Szoval csak hajra a munkakeresessel, aztan, ha talaltal megfelelo allast, akkor 1-1,5 ev mulva mar johet a baba ;)
2014. ápr. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%
32 évesen se tudsz védekezni? Azért erre ne legyél büszke szerintem
2014. ápr. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Képzeld én 42 évesen sem tudok, mert életemben először "becsúszott"...és akkor mi van??? Boldogan szoptatom a 3 hónapos kisbabámat. Ennél rosszabb ne történjen velem...
2014. ápr. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!