Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ikreim vannak, nem tervezünk...

Ikreim vannak, nem tervezünk több gyereket (kicsi a lakás, stb. ), de szívem szerint szülnék még. Eladnátok a helyemben a szükségtelenné vált babacuccokat?

Figyelt kérdés
2010. jún. 20. 16:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha tutira nem szülnék többet akkor én eladnám. Jól jön az a kis pénz ami befolyik a cuccokból, ráadásul ha kicsi a lakás akkor hol tároljátok ami már nem kell? nekem két éves a lányom, karácsonykor jön a tesó, nagy házban élünk, ennek ellenére el fogom adni ami már nem kell. Elpotyázni nem akarom, de én már most nem férek rendesen a kinőtt ruháktól. Egy-két darabot megtartok emlékbe, a többi mehet. Később eladom a babakocsit, ágyat, etetőszéket is. a játékokat nem, az jó lesz még az unokáknak is, van egy-két játék ami még a miénk volt, azokkal is szeret játszani a lányom.
2010. jún. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én most szültem a második gyermekem,de már gondolkodunk,hogy majd lesz még.Én már meghirdettem az első gyerekem ruháit,de kiválogattam a kedvenceket,meg a szebbeket és azt elrakom.
2010. jún. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!