Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gond ha egy 13 hos baba...

Gond ha egy 13 hos baba etrendjenek nagyresze meg anyatej?

Figyelt kérdés
Kislanyom tobb anyatejet eszik meg-a sulya alapjan- mint szilard kajat. Ez meddig normalis igy? Eszik mar mindent regota, csak nem nagy mennyisegben. A sulyaval nincs baj,nagyon kis husika.
2014. ápr. 26. 22:16
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
51%

Eszik mindent, súlya jó, gondolom egészséges és vidám is. Mi a probléma? Az, hogy a mi kultúránkban ez nem általános, és a rokonok, szomszédok, babás ismerősök már azon is megrökönyödnek, hogy még szopik egy éven túli baba.

Nincsen ezzel semmi gond. Légy büszke rá!

2014. ápr. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
53%

Később gond lehet. Ebben a korban az anyatejnek már csak nasinak kellene lenni.

Az orvos mit mond?

2014. ápr. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
17%
Ilyenkor már bőven más kaját kell ennie. Reggel tej bevezetve. És este szopi.
2014. ápr. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

Elso valaszolo:koszonom:)

Masodik: semmit,annyit jegyzett meg hogy kicsit husi, de majd no par centit es megoldodik. Kesobb milyen gond lehet belole?

2014. ápr. 26. 22:36
 5/30 anonim ***** válasza:
42%
Fel nem tudom fogni, hogy miért gondolják az emberek, hogy egy embergyereknek nagyobb szüksége van szarvasmarhatejre, mint embertejre. Magyarázza már el nekem valaki!
2014. ápr. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
70%
Nekem is 13 hónaposom van. Én nagy szoptatáspárti vagyok, a kisfiam pedig nagy ciciző, de nem tudnám elképzelni, hogy a szopik legyenek túlsúlyban a szilárd étellel szemben. Nem azt mondom, hogy rossz, ahogy Ti csináljátok, sőt! Csak valóban szokatlan. Én azért azt javaslom, hogy érdemes lenne forszírozni a szilárd étkezéseket /a mennyiségekre gondolok/, persze nem erőltetve, hogy nehogy elmenjen a kedve az egésztől. Hosszú távon ha nem is baj lesz belőle, de esetleg zavart okozhat a táplálkozásában pl. ha közösségbe kerül.
2014. ápr. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
78%
Barátnőm kislánya még 3évesen se evett normális adatokat meg rendes kajából, természetesen szopiztak mellette. Elég súlyos vas hiány alakult ki a kislánynál. Arról nem is beszélve, hogy állandóan cicit követelt ha valami nem úgy történt ahogy szeretné, tök mindegy volt,hogy a boltba vannak vagy az utcán. Szerintem egy egyéves gyereknek, már nem a tejcsi kéne, hogy legyen a fő tápláléka.Reggel- este ok, de napközben már rendes ételeket kéne neki enni.
2014. ápr. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
53%
6-os vagyok. Még annyit, hogy én sem javaslom a tehéntejet. az én fiam mondjuk tejérzékeny, még sosem kóstolta? de nem gondolom, hogy lemaradnánk bármiről.
2014. ápr. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
Leírnád, hogy mit és mennyit eszik a leányzó? Azt sejted, hogy anyatejet mennyit fogyaszt?
2014. ápr. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
70%

Igen, persze, pontozzatok le bakker.

Aztán szoptassátok 5 éves koráig a gyereket. Mert az szuper jó!

Mikor tanul meg rágni rendesen? Mikor ismerkedik az ízekkel? Majd ha hisztis lesz a melleden fog lógni, hazajön az oviból és azt kéri.

A kajában meg válogatós lesz.

Engem mondjuk nem izgat, nem az én gyerekem.

De ezzel a nagy szoptatás imádattal nem kell átesni a ló túloldalára szerintem.

2014. ápr. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!