Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pampers, libero vagy babylove...

Pampers, libero vagy babylove pelenkát vegyek újszülött kisfiúnak?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 29. 20:56
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Mindegyik jó és ahogy az előttem válaszolók is írták a Pampers Active Baby és a Premium Care a jó! Pampers Sleep and Play ne vegyél semmiképp, mert az szó szerint semmire sem jó! A vizelet és a széklet is kifolyik belőle! Azt valahogy nagyon elrontották...:D
2014. ápr. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Mi használtunk Pampersből Active Baby-t meg Sleep and Play-t, egyikkel sem volt gond. Babylove is bevált. Libero-t kaptunk a kórházban, nem volt vele baj, de azóta nem vettem.

Persze mindenkinek más jön be, ezért talán érdemes először kisebb csomagot venni.

2014. ápr. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Babylovet vettem kezdetektől. Most jelenleg a 3-mas méretet használja a babám. Prémium minőség és semmivel sem rosszabb mint a Libero vagy Pampers.
2014. máj. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Ár-érték arányban a Babylove a legjobb. Első kisfiamnál csak a Pampers active baby-t használtam, soha nem volt gond. Ahogy írták, a sleep and play (narancssárga) nagyon trutyi, és nekem jobb volt a kék(zöld), mint a fehér(premium care). Viszont a Libero nagyon nem vált be!

Második kisfiamnál egy fél éve (1 éves korában) cseréltem a Pampers-t Babylove-ra, mert ugyanolyan jó, és olcsóbb.

2014. máj. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nekünk a sima Pampers és a dm sajátmárkása (az a babylove asszem) jött be újszülöttnek. 10 hónapos kora óta használunk Liberot mert a Pampers hamar átázott.
2014. máj. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!