Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen légzésfigyelőt vegyünk?

Milyen légzésfigyelőt vegyünk?

Figyelt kérdés
Ugye fő a biztonság (pl. ne riasszon tévesen), de ami még szempont, hogy sokat megyünk haza vidékre, szülőkhöz és így olyan kellene, ami nem nagy helyet foglal, könnyű beüzemelni. Olyan kis pikk-pakk készülék. Gondolkoztam olyanon is, amit a pelusra lehet csatolni, de elsősorban nem az érdekelne,hanem amit a matrac alá rakunk.

2014. ápr. 30. 21:17
 1/5 anonim ***** válasza:

nekünk bébiőrös Angelcare van, meg vagyunk vele elégedve :)

a pelenkára csíptetősről sok rosszat hallani, meg pl. egy hason alvó babánál nem tudom elképzelni, hogy kényelmes :D

2014. ápr. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk Angelcare 300 van, sima, nem bébiőrös, de két lapos, így most 7 hónaposan sem tud lemászni róla a fiam. Tévesen még soha nem riasztott, de ha kivesszük a fiam az ágyból és elfelejtjük kikapcsolni, mindig riaszt.
2014. ápr. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk Baby Control van, ha több gyereket szeretnétek, akkor mindenképpen ezt ajánlom, mert mi is most várjuk a második babát, 3 éve vettük a készüléket, tegnap felhívtam a szervizüket, hogy nem lehet-e átvizsgáltatni, hogy tökéletesen működik-e. Egy nagyon rendes férfi közölte, hogy nagyon örül, hogy eszembe jutott, örök garancia van a termékre, ingyen átvizsgálják a lapokat és a készüléket és kicserélik a csatlakozókat. Még a kisebb javítások is ingyen vannak. Amúgy soha nem volt téves riasztás, mi 3 laposat vettünk, egy a Mamánál volt, 2 itthon, így nem kellett az egészet vinni, csak a gépet.
2014. máj. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én pelusra csiptetőst vettem, angol nyelvű honlapokon nagyon dícsérték ezt a fajtát (Snuza). Gondolkodtam azon is, h veszek az ágyába egy alap AC-t aztán meglátjuk, h szükség lesz-e egyáltalán a mobilra, de tekintve, h 2 szobában alszik (éjjel velünk, nappal a sajátjában)és baj a babakocsiban is történhet, így ez a megoldás maradt.
2014. máj. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek! Mentek a zöld kezecskék.

Végül Baby Controlt vettünk, mert szimpatikus volt ez az érzékelő lapos megosztás, amit írt a 3-as válaszoló és azt is megtudtam, hogy lehet még hozzá plusz érzékelő lapot is venni és nagyon sok jót olvastam róla pluszban, úgyhogy emellett döntöttünk.

2014. máj. 8. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!