Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adtok a 11 hónapos babátok...

Mit adtok a 11 hónapos babátoknak?

Figyelt kérdés
A kisfiam állandóan enne. Mit adtok egész nap a babátoknak? Mit reggelizik, ebédel, vacsizik az ilyen idős babátok?

2014. máj. 3. 14:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem ekkor mar nem itta a tapszert hanem tejitalozott. Azt megitta 7 ora kornyeken, utana 9 korul reggelizett vmilyen kenyeret. Majkremet, vajat, sonkat, virslit amit mar mi is reggelizunk. Ebed elott vagy joghurtot kapott, vagy gyumolcsot, kekszet mindig ragcsalgatott. Ebedre rendesen adtam neki levest, ra 1 orara kapott masodikat, az vagy fozelek volt, vagy tesztas kaja. Ebbol is szinte amit mi eszunk. Delutanra ugyanugy mint tizoraira, gyumolcs, joghurt stb. Vacsorara meg ugyanugy mint reggelire. Ekkor mar estere se akart tejitalt inni. De ha kerte volna adom neki akkor is. Vegkepp nem volt kover sosem.
2014. máj. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

reggel tápszer, majd reggeli, kis kenyérfalatkák felvágottakkal, zöldségekkel. 10órai gyümölcs, 1-2 darab, esetleg keksz ha éhes maradt. ebéd azt amit én is eszek, kb. 2 üvegnyi babakaja mennyiség.

alváshoz tápszer.

uzsonna joghurt vagy kiflit rágcsál.

vacsi az amit mi is eszünk, majd lefekvéshez tápszer

2014. máj. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nagyjából az én fiam is így eszik. De olyan nehéz reggelire változatos feltétet tenni neki, hogy ne unja meg egyiket, másikat.
2014. máj. 4. 09:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!