Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 18 hós kifiamról 3 röntgen...

18 hós kifiamról 3 röntgen felvételt készítettek egynél nem tettek rá kötényt mennyire lehet ez káros?

Figyelt kérdés
Olvastam a puha szerveknél rákos burjánzást okozhat na de mennyi sugärzäs kell ahhoz?

2014. máj. 5. 11:44
 1/4 anonim ***** válasza:

miért nem tettek rá kötényt?mit röntgeneztek?

valóban nem jó a sugárzás,de ennyitől biztos nem lesz baja!

2014. máj. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

a felkar/váll részt!

azért mert egy hülye nőci volt a röntgenes.

el voltam foglalva a gyerekkel mert szegénykém üvöltött annyira meg volt ijedve és fájt a karja, amit a nő kért hogy fogjak le..

az első kép után szóltam neki hogy azért mert nyugtalan a gyerek azért a kötényt erőltessük már igen is.

így én odafogtam..csak annyira aggódtam hogy ez árthat e neki? én nem értek ehhez csak tudom hogy nem jó...

akinek gyereke van tudja milyen érzés..belehalnék ha bárm baja lenne, így is majd megszakadt a szívem hogy sír a gyermekem mert fájdalmai vannak és fél és nem tudok neki segíteni :-(

a röntgenes nőci is annyira bunkó volt..mint mondta neki nincs gyereke..

2014. máj. 5. 19:05
 3/4 anonim ***** válasza:
18 hónapos gyereknek sajnos ennyi röntgen sugárzás is árthat...ugyanis egy felnőttet sem szoktak egy nap 2-nél többször röntgenezni!
2014. máj. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

egymás után készült 3 felvétel.

az elsőnél nem volt kötény.


ártHAT, azaz nem feltétlenül volt ennyi káros?

nem sikerült neki a második ezért készült 3. kellett az egyik váll/felkar+másik felkar/váll

2014. máj. 6. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!