Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hónapos babámnak születése...

Gyönyörűséges kérdése:

2 hónapos babámnak születése óta TÉRKÉPNYELVE van, valaki tud tanácsot adni?

Figyelt kérdés

A gyermekorvos azt mondja nem kell foglalkozni vele, persze én rá gooogliztam és nem nyugodtam meg....

Remélem lesz itt néhány anyuka akiknek ismerős a helyzet és adnak néhány jó tanácsot!


köszönöm



2014. máj. 7. 07:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Miért, mit találtál? Nekem ilyen a nyelvem, de semmi gondom vele. Soha nem mondta egy orvos sem, hogy ez bármi gondot okozna, csak amikor pl. belenéznek a torkomba és meglátják, akkor szokták mondani, hogy térképes és ez ritka, de tényleg nem kell vele foglalkozni.
2014. máj. 7. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
pl. fajdalmas lehet, bizonyos etelek fogyasztasa is fajdalmat okozhat, betegsegek eseten erosodik a panasz, esztetikailag is gondot okoz, esetleg a parkapcsolatokban is nehezseget okozhat, onbizalomhiany srb...
2014. máj. 7. 08:26
 3/9 anonim ***** válasza:

[link]

szerintem sincs vele annyi baj

2014. máj. 7. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a babád még vagy 20 évig nem fog erőset enni.Mert kb akkor okoz gondot.Szerintem ismerkedésnél nem nézik egymás nyelvét,normál párkapcsolatnál meg sztem nem szempont
2014. máj. 7. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kisfiam 6 éves múlt, soha semmi panasza nem volt eddig. Az orvosok néha megjegyzik neki is hogy ritka, és ennyi.
2014. máj. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

1-es vagyok.

Én 35 éves vagyok és mindig ilyen volt a nyelvem. Soha nem fájt még, semmi különöset nem érzek. Semmilyen étel elfogyasztása nem okoz gondot. Betegség esetén sem erősödött a panasz, mivel eleve soha semmilyen panaszom nem volt miatta, nekem nem változik, nem erősödik és nem szűnik, tehát mindig ugyanúgy néz ki. A párkapcsolatban nem is értem hogy okozna gondot. Soha egy pasi sem nézegette a kinyújtott nyelvemet, de eleve nem gondolom azt, hogy csúnya lenne.

2014. máj. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
ment a zöld kéz :)
2014. máj. 7. 10:43
 8/9 anonim ***** válasza:
Megint 1-es vagyok. Megkérdeztem a férjemet, hogy nagyon zavarja-e, csúnyának tarja-e a térképnyelvemet. Azt se tudta miről beszélek, pedig 15 éve vagyunk együtt.
2014. máj. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
koszi 1-es cuki vagy :)
2014. máj. 7. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!