Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális, hogy a majdnem 1...

Normális, hogy a majdnem 1 éves kislányom napi 4x kakál?

Figyelt kérdés
2014. máj. 7. 17:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Nálunk is volt ilyen de ritkán. Volt hogy 3 napig napi 4szer kakilt, aztán utána 2 hétig csak napi egyszer ahogy általában szokott. Én úgy vettem észre hogy fogzásnál volt ilyen vagy amikor banánt adok neki az kicsit megfogja a székletét majd kakil egy keményet és utána több részletben jön a maradék.

Ismerek olyan babát aki állandóan napi 4szer kakil, szerintem alkat kérdése. Addig örülj amíg kakil mert nagy kínlódás lehet ha nem akar kakilni a baba.

2014. máj. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A lányom 17 hónapos, de még most is az az átlag, hogy napi 2-3 részletben nyomja ki az adagját :)

Ritka az, mikor csak 1-szer csinálja, vagy még ritkább, ha kimarad egy nap.

2014. máj. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az egy éves lányomnak is napi 3x van átlagban. Se nem kemény, se nem híg, sosem volt szorulása sem, pedig van, hogy banánt egy egészet is elrágcsál, és minden nap kap almát is. Volt olyan is, amikor ezek mellé még répát is kapott aznap, de akkor sem volt semmilyen változás. Szerencse, hogy ilyen jó az emésztése, örülök neki. :)
2014. máj. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!