Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Laevolac laktuóz tényleg...

A Laevolac laktuóz tényleg hatásos? Hányszor adjak 1nap belőle a babámnak?

Figyelt kérdés
7hetes tápszeres a babám..szegény nem nagyon tud kakilni..minden nap van kaki..de kinkeservek árán..akkor is meg kell hőmérőznöm. Védőnőtől nem tudok tanácsot kérni, mert szerinte hadd küzdjön..csak kérdem én, neki milyen ha nem tud kakilni?? Tiszta elmebeteg:S:S
2009. dec. 27. 12:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Gyerekorvos mit mond? Mert jó a védőnő semmit,de hátha a doki okosabb. Egyébként keményet kakál, vagy csak nehezen, de hígat?
2009. dec. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Kamillateát próbáltad?Vagy homeos bogyót?
2009. dec. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Keményet kakál:S sajnos..utánna már híg.. Kamilla teát, mecsek teát..én már mindent kipróbáltam..nagyon sajnálom csak erőlködik sír és semmi:S:S
2009. dec. 27. 13:56
 4/12 anonim ***** válasza:
Nálunk a laevolac bevált,igaz híg volt tőle a széklete,de legalább könnyen kijött.Én 2-3 ml-t adtam neki esetenként,de folyamatosan max.5 napig.
2009. dec. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Persze, az eleje kemény, utána meg már híg. A Laevolac nagyon jó, kúra szerűen alkalmazható. Keveset adj neki, biztosan lesz hatása!
2009. dec. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
nekünk nem sokat ért ...
2009. dec. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nekem amikor 6 hós lett a lányom és elkezdett eszegetni, akkor lett gond.

1 hétig semmi kaka nem volt. A doki néni javaslatára napi 1 mokkáskanál laktulóz egy hétig, meg 3x adok neki aloe gélt. Kellett egy hét, de beállt a kaka. Valamelyik használt végre.

Csak vigyázni kell, mert utána alma-barackot evett a lányom, és kezdjük újra a kúrát ma. :-(

De a laktulóz adagolást szerintem beszéld meg a gyerekorvossal.

2009. dec. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

utolsó:

alma-banánt evett, az fogta meg, nem a barack, bocsi, elírtam...

2009. dec. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

10:30as vagyok

hőmérőzést próbáltad? Bekened a hőmérőt popsikrémmel és bedugod a popsiba, kicsit megmozgatod. Naponta többször is.

Állítólag ingert csinál.

2009. dec. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Próbáltam a hőmérőt..csak itt azt olvastam, hogy hozzászokik a baba:S Viszont kipróbáltam ezt a laktuózt..bevált..de szegénykém még azt is kikakilta amit még meg sem evett..többet nem adok neki:( pedig 2x adtam 5ml-t
2009. dec. 29. 10:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!