Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gyereksebészt ismer valaki...

Gyereksebészt ismer valaki aki ellenzi, -vagy utolso gondolata a körülmetélés?

Figyelt kérdés

3és,fél éves a,fiam,Frotocort kenöcsöt ismerik csak,az szart nem ér..letapadása lehet ..

Mütétet végesetben engednék,kiborultam teljesen!! :(


Bármennyit fizetnék csak ne fájjon neki..!!


Irjatok dokikat,elérhetöségeket,köszönöm!



2014. máj. 10. 08:51
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
25%

Szia,

nekem a szuleimet a Heim Pal korhazban meggyozte a sebesz foorvos, hogy jo lesz a teljes korulmeteles. Nekem azota csak a problemam van vele, tobb, mint 20 eve volt a mutet. Erzeketlen lett, ronda, a makk ki van szaradva (es igen, vannak, akik tobb, mint 3000 eve okosabbak akarnak lenni, mint a termeszet) es mi Europaban tudunk tisztalkodni, nem szorulunk effajta barbar csonkolo megjelolesekre.

Olyan orvost kell keresni, aki normalis. Egyre tobb orvos latja, hogy mennyi hozzam hasonlo es egyeb problema jon elo a kisgyerekkori mutetek miatt felnott korban, ezert a lelkiismeretesebbje mar nem erolteti ezt, letezik fitymaplasztika, bemetszes, reszleges meteles, meg a krem.

Vigyazz, kire hallgatsz. Sokan itt arra szakosodtak, hogy mindenkit meggyozzenek, vagassa le a fitymajat mindenki, akarmilyen baja is van. Tobb szaz hozzaszolasuk van evek ota, elkepeszto erovel megy ez a perverzio itt.

Hallgass a szivedre es ne hallgass a barbarokra.

Sok sikert es egeszseget a kicsinek!

2014. máj. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Nah igen,sajnálom hogy igy jártál! :( Köszi a jokivánságot is!!!

Van igazság abban amit mondasz,én is észrevettem sajna,talán ez a kényelmesebb megoldás nekik vagy passz,de azt tudom,hogy minden porcikám tiktakozik az ilyen drasztikus modszerek ellen! Ugyhogy igazándibol nem nagyon tudnának meggyözni hogy én ilyesmit engedjek a fiamnak..

Mindenkinek a válaszát nagyon köszönöm!!

2014. máj. 19. 21:34
 13/17 anonim ***** válasza:
42%

szia!

Én voltam aki linkelt neked egy kérdést az első oldalon!

Gondoltam ezt is megnézhetnéd itt konkrétan egy gyereksebész is azt írja nem kell a fütyivel semmit csinálni!

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

2014. máj. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

oksa nagyon koszi! :)


irtam is oda hogy te nyugtattal le a linkjeiddel amit ismet nagyon szepen koszonok!!!

az ilyenek mint TE vagy nagyon .elkelnek a gyakori.kerdesek odalan akik tesznek is valamit.mutatnak.fel nemcsak.okoskodnak beszologatnak! :)

2014. máj. 23. 22:21
 15/17 anonim ***** válasza:
47%

Ohh...köszi!

Szép napot!

2014. máj. 24. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

en koszi! :)

neked is szep napot! :)

2014. máj. 24. 08:35
 17/17 anonim ***** válasza:
Kedves kerdezo! Ha esetleg olvasol elmondanad azota mi lett a kuki gondotokkal? Mutet elott allunk 2,5 eves fiammal es oriasi a dilemma. :(
2017. febr. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!