Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért ilyen félrenyelős a...

Miért ilyen félrenyelős a kislányom? Már 15 hónapos, de még naponta legalább ötször előfordul fogy félrenyel, fuldokol ételtől, teátol.

Figyelt kérdés
Születése óta ilyen,azt hittem kinövi. Kezébe semmit sem szabad adni,mert az egészet betömi a szájába és fuldokol. Volt hogy már majdnem mentőt akartam hivni,annyira ütögettem a hátát. Más fiatalabb babák futkosnak mellette csokival a kezükben.Neki meg csipetkéket adhatok csak. Multkor az apukám adott neki nagyon picike puha csoki darabot és ugy fuldokolt hogy az apu is rettenetesen megijedt. Beszéljek a gyerekorvossal,vagy kinövi?
2009. dec. 27. 20:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha születése óta ilyen,akkor mindenképpen megkellene mutatni egy gégeorvosnak.Nem lenne szabad mindig félrenyelnie.
2009. dec. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nálunk ugyanez a probléma.14hós.nekem eszembe se jut orvoshoz vinni.1-szer meg említettem a védőnőnek azt mondta hogy még nem tud rágni pedig10 foga van.majd bele jön. nekem is állandóan mondják miért adok ilyen kicsi kaját meg van amit megrágok neki(pl.rántott husi)mert fuldoklik.nem fogok adni neki olyat adni neki amit nem tud meg enni csak azért mert más baba ennyi idősen már eszi a nagy falatokat
2009. dec. 28. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Kinőtte a babád?Az én lányom is ilyen 17 hós

2010. okt. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!