Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak a lefagyasztott...

Mit csináljak a lefagyasztott anyatejjel?

Figyelt kérdés
Egy csomó van lefagyasztva, hogy milyen jó lesz majd a főzelékbe, vagy ha nem leszek itthon, de sajnos nem eszi meg.

2014. máj. 13. 13:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha érzi hogy felolvasztott nem eszi meg? Ugy ertem ha friss anyatejjel készíted megeszi?
2014. máj. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azzal se sajnos.
2014. máj. 13. 13:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Uu sajnos akkor nem tudsz sokat tenni...ki kell önteni. De azért majd probalgasd még hátha egyszercsak elfogadja.az én lányom csomó mindennel volt így. Egy ideig nem aztan egyszercsak igen.
2014. máj. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is így jártam sajnos. Majdnem 8 liter volt lefagyasztva és sajnos csak azt a pár cseppet tudtam hasznosítani ami a főzelékekbe kellett, a többit sajnos ki kellett önteni. Se kis pohárból, se üvegből, sehogy nem itta, hiába kínáltam...
2014. máj. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is így jártam. Kiönteni viszont sajnáltam, gondoltam másnak talán elfogadja a babája. Meghirdettem interneten hogy ingyen elvihető (csak a tejzacskó árát kértem) és még aznap volt is rá jelentkező. Mivel a másik baba még pici volt így kevésbé volt válogatós, az első 3 hónapban gyakorlatilag azt itta amit addig lefagyasztgattam. Javaslom, hogy tegyél egy próbát, hátha akad rá jelentkező!
2014. máj. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!