Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit lehet kezdeni a lefagyaszt...

Mit lehet kezdeni a lefagyasztott anyatejjel, hogy a 9 hónapos kisfiam elfogadja?

Figyelt kérdés
Elég sokat lefagyasztottam, amikor kisebb volt. Most már nincs elég tejem. Szükség van tápszerre is. Magában abszolút nem fogadja el a felengedett tejet. Próbáltam úgy adni neki, hogy raktam a tápszerhez, kb. egyharmad rész volt a felengedett tej az összes kajának, de megérezte benne, és nem ette meg. Ha főzelékbe kevertem azt is megérezte. Sajnálnám kidobni a sok lefagyasztott tejet. Van valami módszer, hogy elmúljon a rossz mellékíz?
2009. szept. 13. 20:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
51%

Nem lehet, hogy megromlott?

Meddig áll el lefagyasztva? Sztem nem túl sokáig, 9 hónapig tuti nem.

2009. szept. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
51%
Igen, max fél évig lehet tárolni. Tedd a fürdővizébe, szép puha lesz tőle a bőre.
2009. szept. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Most éppen áprilisival próbálkoztam. Szóval nincs féléves.
2009. szept. 13. 21:10
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Én megdöbbentem a fagyasztott tej ízén.

A friss finom édeskés, ennek meg szó szerint hányásíze volt (bocsi). Azt hittem megromlott, de két hete volt lefagyasztva.

Az összesnek ilyen az íze, ha felengedem.

Az én lányomat nem zavarja, mert sokszor kapott már fagyi tejet, a kezdetektől, de szerintem a kisfiadnak már nem ízlik, mert van egyfajta ízlése már.

Ha kajába keverve nem eszi meg, akkor szerintem nincs mit tenni.

2009. szept. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Akkor muszáj lesz kiöntenem? :-(.
2009. szept. 14. 09:31
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha van kutyusod add neki oda felengedve.
2009. szept. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
71%
Szia! Ad oda olyan babanak aki raszorul!
2009. szept. 15. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
32%

Ne má rossz tejet adjon olyan abának aki "rászorul"!

Milyen hülyeség.

2009. szept. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
83%

nem rossz a tej!!!!

Csak a fagyasztás miatt más az íze.

Ha rossz lenne, az én gyerekem sem enné meg, és nem is adnám oda! Ettől még pocsék íze van.

Érdemes lenne gondolkodni, mielőtt írsz.

2009. szept. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
79%
En vagyok aki azt irta hogy adja oda mas babanak. En is eltettem egy csomo tejet a fagyasztoba de nem kellett a fiamnak pedig semmi baja nem volt. A fagyasztoban sokaig elall. En odaadtam egy 1 eves beteg kisfiunak akinek sajnos semmi ellallokepessege nem volt, o legalabb hasznat vette.
2009. szept. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!