Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik pelust ajánlanátok?...

Melyik pelust ajánlanátok? Olyat keresek, ami nem drága, de jó minőségű. Nektek mi az, ami bevált?

Figyelt kérdés
2009. dec. 28. 07:01
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Én már ilyet nem találok. Régebben a Tesco-s lila jó volt, de azt megváltoztatták, és annyiba kerül, mint a Pampers... Azóta Libero-t használunk, DM-ben veszem kuponnal, igy mindig tudok rá 15-25% kedvezményt beváltani, igy olcsóbb, mint a Tesco-s... A DM-es nekünk nem vált be, Pampers vékony, akár óránként cserélhetném, mást nem próbáltam.
2009. dec. 28. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
szerintem a dm-es pelus tök jó...nekem abból nem folyt ki a pisi....
2009. dec. 28. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
Mi az Auchanban vesszük, Bella Happy a neve és szerintem az összes márkásat veri. Ráadásul sokszor akciós, most pl. a 3-as darabja 48 Ft. Nem tudom ennél olcsóbbat keresel-e?
2009. dec. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Pampers jelenleg a legjobb (3as méretű), a TESCO-ban 1 hete vettem és 39 ft volt darabja.
2009. dec. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
2-esben huggiest vettem, olcsó volt és jó, 3-asban a tescos lila, aztán megszüntették, 4-esben is mindet próbáltam most a müllerben kapható sajátmárkásat használjuk, de ausztriában veszem, nem tudom itthon mennyibe van, de kint kb. 34 ft/db és jó minőség
2009. dec. 28. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
DMes Baby love pelust használunk 84db van egy csomiban és kb 4000ft. nekünk nagyon bevált, meg vagyunk elégedve vele :)
2009. dec. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Én szerintem mindent kipróbáltam már,de legjobban a Libero vált be.Akkor veszem mikor akciós és így nem olyan vészes.
2009. dec. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
A Pamperst utáltam. Állandóan kifolyott belőle minden. Viszont amióta Liberót használunk nincsenek "balesetek".
2009. dec. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
75%
Ami jó minőségű az drága, ami meg olcsó az meg sz....r. úgyhogy nincs arany középút, legalábbis mi még a 20 hónap alatt nem találtunk rá. Így marad a drága de jó.
2010. jan. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Én eddig akármelyiket próbáltam, jó volt. Ahogy számoltam, a legolcsóbb megoldás a DM saját márkás, 4-est használunk, 84 darabosra be szoktam váltani egy 25%-os kupont, így kb. 36 Ft-ra jön ki egy darab.
2010. jan. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!