Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik pelust ajánlanátok?...

Melyik pelust ajánlanátok? Olyat keresek, ami nem drága, de jó minőségű. Nektek mi az, ami bevált?

Figyelt kérdés
2009. dec. 28. 07:01
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Nálam a Huggies vált be nagyon, most már majdnem 1 éve nem is vettem mást. A kisfiam a 2. gyerekem és már nagyon sokmindent kipróbáltunk a kislányomnál is elötte. Nála a Libero vált be a legjobban, de amióta felfedeztem a Huggiest azóta mást nem használok. A dm-be a legolcsóbb. A tescoba még akciósan is drágább mint a dm-be rendes áron.
2010. jan. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
Nálunk is a DM babylove vagy Huggies van itthon. Ezek jók és a DM-ben megvéve kedvezménnyel jó áron vannak.
2010. jan. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Pampers - mikor akciós, akkor szoktunk több csomaggal venni, a Tescoban, Rossmannban renszeresen akciózzák, olyankor az óriás csomag 3500 ft körül van
2010. jan. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk rossmanos, pampers voltak a befutók. Tulajdonképpen csk a liberot és tesco legolcsóbbat nem szerettük.
2010. jan. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Nálunk a pampers a libero a lila és a zöld tescos is bejött ja és a babylove-os is.kipróbáltunk még néhány noname pelust is az nem jött be vagy kifolyt a cucc vagy kipirosodott a babám feneke töle.
2010. jan. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
56%

Én a pamperst kétszer is próbáltam, de abba nekünk kaki nem maradt benn egyszer sem! úgyhogy a pamperstől sikítok.

Jobb a Libero, de itt is volt balesetünk.

próbáltam két féle névtelent, ezekből a pisi folyt ki rendszerint.

A kisfiam számára a legbiztonságosabb a DM-es babylove.

Így cáfolnám a "drága a legjobb" elméletet. Nem minden gyerekre passzol a pampers.

2010. jan. 11. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
Mi a dm-es baby soft-ot használjuk. Sokat kipróbáltunk már, valójában én arra jöttem rá nálunk, hogy akkor folyik ki a pisi, ha valamit rosszul csinálok. És ha véletlenül nem cserélek időben. Néha előfordul, ha nagyon sokat mocorog a lányom, akkor félrecsúszik (főleg felül), akkor is kifolyik. De nálunk a lényeg, hogy pelusfüggetlen!!!!! Ez a pelus, amit írok, 28 db. 1000,-Ft. Igaz, nejlonos az anyaga, de ha a babád nem érzékeny erre (enyém nem szerencsére), akkor kevés olcsóbb pelus van szerintem! Egy próbát megér, ha nem idegenkedsz az ilyen típusú pelusoktól. 20 hónapos kislány anyukája.
2010. jan. 11. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Én mostanában rászoktam, hogy a Bambino pelust használom a kislányomnak. Nagyon jó nedvszívó és az ára is jó. Egy nagy csomag 2500 Ft körül van. Minőségre olyan mint a Tescós, nekem talán még jobbnak is tűnik. Pesten az M5-ös melletti Tesco előterében is szoktam venni u.ezt, az éttermeknél egy kis bódéban.
2010. jan. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
Mi Pemperst használunk és minden rendben vele, nem folyt ki még soha semmi, 7 hónapos a fiam.
2010. jan. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Szia! Mi a Tesco-sat használjuk az olcsóbbikat. Nekünk bevált, nem folyik ki semmi belőle. Most a párom hozott a Profiból pelust, olcsó és jó, jobban tetszik mint a Tesco-s mert tépőzáras és nem ragasztós.
2010. jan. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!