Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik pelust ajánlanátok?...

Melyik pelust ajánlanátok? Olyat keresek, ami nem drága, de jó minőségű. Nektek mi az, ami bevált?

Figyelt kérdés
2009. dec. 28. 07:01
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
nekünk most vna a harmadik babánk és mind a háromnál a pemperst használtuk nagoyn jó mi is végig próbáltuk minddent de ez vált be
2010. jan. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
én mindig azt veszem ami az olcsóbb.Nekem bevált a pampers a liberó a rossmannos a lidlis toujours és a tescós is.
2010. jan. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
75%
A pampersből csak akkor folyik ki a kaki, ha sokat hagyod benne a babád -pl alszik, vagy nem figyelsz a kisfiúknál, hogy minden a helyére kerüljön ;) . Többnyire minden pelenkát cserélni kell legalább 5ször egy nap és akkor tulképp egyikkel sem lehet gond. (az anyaguk már más kérdés...abban nagyobb az eltérés)
2010. jan. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Hát, ha valaki sokat cserél pelenkát én azok közé tartozom, mégis a pampersből állandóan folyott a kaki. Pedig rendesen adtam rá mindig, mi sem bizonyítja jobban, hogy érdekes módon a Liberóból még sosem folyt ki. A Pampersel az a bajom, hogy nem gumis a dereka és ott nem zár elég jól. Szerintem hiába cserélsz rendszeresen és hiába adod rá tökéletesen akkor is van különbség pelenka és pelenka között. Csak éppen babatestlakat függő kinek mi jön be.
2010. jan. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
A pempers nekünk sem vált be. Kifolyt minden belőle az elsőnél és a második gyereknél is és nem azért, mert sokat hagytam bent hanem egyszerre ahogy bekakilt, sőt a lányomon egyszer menet közbe szétesett a pelenka, pedig nem volt bent sok pisi és gurult ki belőle az a sok kis nedvszivó golyó amit öröm volt összeszedni :) Azóta nem vettem pemperst. Szerintem nem minden gyerekre passzol és ezért lehet, hogy valakinél bejön valakinél nem Nálunk a libero és a huggies váltak be alegjobban, meg régebben a lila tescos, de amióta más lett az már nem olyan jó szerintem. Én azt szoktam nézni, hogy legyen rajt hátul is gumirozás, mert azok nekem megbizhatóbbnak tünnek.
2010. jan. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Korábban írtam a pampersre negatív kritikát, és jelzem ismét, hogy nem azért folyt ki mert abban ázott a gyerek órákat. sőt perceket sem, mert a kisfiam mindig szopi közben kakil, szóval mindig elkapom, és azonnal függőlegesbe helyezem a gyereket ha bekakilt. mégis: az utóbbi csomagnál egszer sem maradt benne a széklete. nagyon igaza van az előttem szólónak abban, hogy testalkat függő.

pamerst soha többé, dm-es babylove vagy libero vált be nekünk. ahogy korábban is írtam mindenkinek más vált be.

2010. jan. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
21:05ös vagyok. Bocs, igazatok van, rosszul fogalmaztam...szóval NÁLUNK akkor volt gond, ha "sokáig" maradt a fiamon véletlenül a pelus és nem feltétlenül a márkától függött. bocs attól, aki magára vette. M.
2010. jan. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!