Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos kisbabának lehet...

3 hónapos kisbabának lehet adni gyümölcspépet? Már 7kg a 3 hónapos kisfiam, mindent szájába vesz. Júniustól, ha 4 hónapos lesz ehet gyümölcspépet almát?

Figyelt kérdés

2014. máj. 14. 17:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
11%
Igen ehet.
2014. máj. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Nagyon sok az anyatejem sokat cicil, akkoris ehet gyümölcspépet?

Eddig csak anyatejet adtam neki.Ha b7 kg-os 3 hónaposan kezdjem a hozzátáplálást?Elég gyakran 2 óránként cicil.

2014. máj. 14. 17:12
 3/14 anonim ***** válasza:
70%

annak ellenére hogy anyatejes nyugodtan adhatsz neki.később se lesz legalább problémája az evéssel

lehet lepontozni

2014. máj. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
95%
3 hónaposnak nem. Leghamarabb 4 hónapos kortól lehet elkezdeni a hozzátáplálást.
2014. máj. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
De ha van tejed eleg akkor minek akarsz elkezdeni hozzataplalni? Attol nem fog kevesbe hizni. Orulj neki, h jo husban van. Az enyem is 7 kilo volt 3 hosan, eszembe se jutott hozzataplalni. Jo tudom, mindenki magy donti el, hogy neki es a babanak mi a legjobb, de a helyedben orommel szoptatnak 6 hos koraig.
2014. máj. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Június 1-én lesz 4 hónapos kisbabám, nézi mikor eszek, azért akartam neki adni almát.Úgy nézi, mintha kérne belőle.Megnyalattam vele az almát izlett neki az íze.
2014. máj. 14. 17:38
 7/14 anonim ***** válasza:
89%

Anyatejes babáknak az összes szakirodalom, az orvosok és védőnők többsége 6 hónapos kortól javasolja a hozzátáplálás megkezdését.


Az, hogy a szájába veszi a dolgokat, nem azt jelenti, hogy éhes, vagy hogy vágyik a másféle ételre, ők ilyen korban még így is ismerkednek a világgal. Tapintás, szaglás, látás, ízlelés ... Felesleges sietni, főleg, ha bőven van tejed, és normális ütemben fejlődik a gyereked.

2014. máj. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
86%
Én nem adnék föleg így hogy anyatejes! Az emészrörendszere még nem érett rá! Az hogy rágcsálja kezét teljesen természetes és azért ván mert már mocorognak a fogacskák!
2014. máj. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
76%
Első baba? Olyankor szoktak ennyire türelmetlenek lenni az anyukák. Hidd el, addig yo Neked, amíg cicizik és nem kell kotyvasztanod az egyéb kajákat. Én minkét gyerkőcömmel megvártam a 6 hós kort (az első babámmal nehéz volt kivárni, a másodikkal már sajnáltam, hogy milyen gyorsan eljött a hozzátáplálás). A második babám nekem is nagy súlyú volt, 10 hetesen megduplázta a születési súlyát, 5 hónaposan megtriplázta. Ennek ellenére nem kapott mást, csak anyatejet 6 hós koráig. És csak mellékesen jegyzem meg, egyik gyereknek sincsenek és soha nem is voltak gondjai az evéssel attól, hogy 6 hósan kezdtük a hozzátáplálást!
2014. máj. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
82%
Hova így rohanni? Főleg ha tele vagy tejjel. "ciciljen" csak tovább a gyerek! :)
2014. máj. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!