Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan és mikor álltatok át a...

Hogyan és mikor álltatok át a bébiételes táplálkozásról a házi (felnőtt) táplálkozásra?

Figyelt kérdés
2009. dec. 28. 14:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egy folyamat (legalábbis nálunk az volt). Kb. 10 hós korától a mi kajánkból kivettem a főzési folyamat közben a fűszerezés előtt azt amit ehet, 12 hós korában már a tejes és gombás dolgokon kívül jóformán mindent adtam neki a miénkből. Viszont kevesebb zsírosat eszünk most már mi is, olyan ételízesítőt használok amiben nincs ízfokozó meg tartósítőszer és igyekszek magunknak is több zöldségfélét készíteni. A só mennyiségét is csökkentettem. 17 hós most, megkaptuk az engedélyt a tejtermékekre, most már teljesen azt eszi amit mi csak neki még ugye felaprítom kicsire.
2009. dec. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi a napokban (10,5 hónapos). Ellökte a bébiételes kanalat és vísítva követelte azt, amit mi ettünk az asztalnál. Akkor már tudott teli pofával vigyorogni, mikor adtam a mienkből:-)) Bár ma "belenyomtam" egy üvegest, mert a mi mai kajánk nem neki való.
2009. dec. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A lányom már az első kostolástól a mi főztünket - husleves - szerette. Sokkal jobb izűen ette, mint a bébikajákat. 5 hónaposankezdtem hozzátáplálni, de már 6 hónaposan a mi főztünket ette délben, délelőtt, és délután bébiéterlt, desszertet, v pépet kapott, és emellett szopott. Kb. 9-10 hónapos korától már nem vettem üveges kaját. Felesleges pénzkidobás volt.
2009. dec. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!