Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen étel (fajtát) nem...

Milyen étel (fajtát) nem kapott még 1-1,5 év közötti gyereked?

Figyelt kérdés
2014. máj. 15. 18:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Gombát még nem nagyon evett, pedig már 2 is elmúlt. Mindenhol mást olvastam, hogy mikortól ajánlják, meg tengeri herkentyűket sem, igaz azt mi sem szoktunk.
2014. máj. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
gombát, tengeri dolgokat ő sem, felvágottakat, virslit, májkrémet sem, plusz amiket mi sem eszünk (pl. nyúlhús, belsőségek, stb.)
2014. máj. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
gombát nem evett még,azt ugye nem lehet. meg biztos sok dolgot nem, amiket mi sem,pl. kaviárt, lazacot, Magyarországon kevésbé ismert/szeretett ételeket. a közismertekből viszont sztem mindent.
2014. máj. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

*étel(fajtá)t


Nem a nagyon különlegesekre gondoltam persze, hanem olyasmikre, mint gomba (ahogy írtátok), felvágott (bizonyos), sajt(pl. penészes), virsli, konzerv, méz, eper vagy társai, biztos sok minden van még.


Köszi az eddigi válaszokat.

2014. máj. 15. 20:21
 5/10 anonim ***** válasza:
Konzervet, mézet, epret, mogyorót, diót, mákot, füstölt dolgokat még nem adtam. 17 hós
2014. máj. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

5ős vagyok

Miket adtok a gyerkőcnek reggelire, vacsorára, ha májkrémet és felvágottat sem kapott még a gyerkőc?

2014. máj. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
mogyoró,dió,mák,gomba,apró magvas gyümölcsök,penészes sajtok,bab,lencse,kukorica (puffadós baba) 14hónapos
2014. máj. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nálunk nincs májkrém, felvágott. Különféle krémes (tojáskrém, padlizsánkrém stb.) kenyeret, kiflit kap, vagy vajas kalácsot, zabkását, gyümölcsöt, ilyeneket.
2014. máj. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Gomba, méz, eper, málna, virsli, szalámi, kolbász, párizsi, 15 hónaposan kapott először a kislányom tojás fehérjét.
2014. máj. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Méz
2021. ápr. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!