Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen fejlődés ez? Kimaradnak...

Milyen fejlődés ez? Kimaradnak részek és vannak amik hamarabb jönnek?

Figyelt kérdés

Babám 6hónapos, még nem fordult hasára, hátáról egy párszor. Még nem ül magától.

Oldalra szépen fordul, nyúl is dolgokért. Hason is szépen tartja magát.

Viszont. ha hason van akkor emeli a fenekét és húzza a lábait maga alá.


2014. máj. 16. 13:38
 1/5 anonim ***** válasza:
ebből lesz majd a kúszás, vagy a kutyázás :) persze van, hogy kimarad egy-két mozgásforma, de majd meglátod, hogy a te babádnak mi lesz a következő mozgása.
2014. máj. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. Igen ritkán fejlődnek könyv szerint a babák. Tornázik, erősít. Majd kiderül mi lesz belőle. Például a felülést is elég sokféle képpen adják elő.
2014. máj. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az én fiam is mindent sokkal hamarabb csinált és pár dolgot ő is kihagyott.

Már a kórházban mikor megszületett hason fekve emelte és forította a fejét egyik oldalról a másikra.Pontosan 5 napos volt mikor kijött a gyerekorvos és azt mondta,hogy gratulálok anyuka ehhez teljesen egészséges 3 hónapos fiúcskához.5 naposan már olyanokat csinált amit 3 hónaposan kellett volna.

3 hónaposan már négykézláb állt és ringatta magát előre hátra.Kúszás és a négykézláb mászás teljesen kimaradt nálla.

7 hónaposan felállt és 8 hónaposan egyedül ment.9 hónaposan már szaladni kellet utánna úgy kavart.

Sajnos 4,5 évesen elkezdet fájni a nyaka,elvittem ortopédushoz és mondta,hogy nagyon komoly gerincferdülése van,rögtön az volt az első kérdése mikor indult el a gyerek.Én mondtam,hogy mikor.Azt mondta a doki,hogy ez a legfőbb oka a gerincferdülésnek,meg persze,hogy hirtelen nőt sokat és magas vékony gyerek.

A későbbiekben nem tudom,hogy milyen problémája lesz még azért mert pár dolgot,kihagyott meg mindent hamarabb csinált.

2014. máj. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nyugi, a babak nem olvasnak szakirodalmat. A fiamnal kimaradt az oldalara fordulas es maszas, viszont 9 honaposan jart. 13 eves, teljesen egeszseges kamasz.
2014. máj. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amit leírsz, teljesen rendben van, nem mond ellent a tankönyveknek.
2014. máj. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!