Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek szép név a botond?

Szerintetek szép név a botond?

Figyelt kérdés
2014. máj. 17. 09:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik, de nem is ronda.
2014. máj. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
nem tetszik túlságosan
2014. máj. 17. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
nem
2014. máj. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
nem
2014. máj. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
39%
A "nagy magyar vagyok" szülők legelcsépeltebb fiú neve. Unalmas.
2014. máj. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem pedig nem ronda név. A fiam is Botond.
2014. máj. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

nem csúnya név,de nagyon gyakori

én legalább tízet ismerek a közvetlen környezetünkben.ilyan még a Zalán,Zétény,Máté,ezekből is sok van

2014. máj. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
30%

igazi mélymagyar név

orbánnak nincs ilyen nevű gyereke? ja nincs, neki zsidó nevű gyerekei vannak

bocs

2014. máj. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
11%
Nem tetszik, ráadásul egy betű választja el a bolondtól. Ilyen magas labdát nem adnék a többi gyereknek.
2014. máj. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Szerintem szép név, de elfogult vagyok, mert így hívják a fiamat. :-) És nem azért, mert olyan nagy magyar vagyok és direkt ősmagyar nevet kerestünk, hanem egész egyszerűen ez volt az a név, ami mindkettőnknek tetszett. Igen, gyakori, mint ahogy egy csomó más név is gyakori. Mindig vannak gyakori nevek, de nem mondanék le emiatt a nekem tetsző névről. Szerintem az a gáz, amikor anyuka megkeresi a leghajmeresztőbb, soha nem hallott, nem ismert neveket, sokszor azt se lehet tudni, fiú vagy lánynév (itt GYK-n is sok ilyen kérdés van), mert lényeg, hogy a játszón vagy az oviban biztos ne legyen még egy olyan nevű gyerek.

A másik meg az, hogy minden egyes névről ki lehet találni valami csúfolódást, nem kell félteni a gyerekeket... Szóval szerintem ez ne legyen mérvadó, hogy mit mit hogy lehet majd csúfolni.

2014. máj. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!