Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha nagyon beteg vagyok (mmint...

Ha nagyon beteg vagyok (mmint ugy nagyon beteg h lázam van, az ágyból kikelni nem bírok) lehet baja a születendő babának? (1. trimeszter)

Figyelt kérdés
Szedhetek pl köptetőt?sajnos a nagy (másfél éves )babám is beteg lett és kb.mindenki a családban...Kénytelen voltam elhívni a nagyit h vigyázzon rá...(emiatt is olyan lelkifurdalásom van)de tényleg lábra se bírok állni...köszi a válaszokat 22 éves anya
2014. máj. 19. 18:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Orvossal megbeszélni mit szedhetsz.
2014. máj. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem akartam orvoshoz menni de lehet ez lesz akkor :(
2014. máj. 19. 18:29
 3/10 anonim ***** válasza:
A láz terhesen soha sem jo, neked sem, de a babanak sem!
2014. máj. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
:(elég baj ez,,,mondjuk nem magas 37,6.de pokoli rosszul vagyok...mind1 rem nem lesz nagy baj...v ez a láz is károsítja a picit?
2014. máj. 19. 18:35
 5/10 anonim ***** válasza:
37.6 nem láz és nem magas, csak hőemelkedés. Paracetamol tartalmú gyógyszer szedhető terhesség alatt, mint pl. Panadol. Ha ilyen beteg vagy, akkor viszont dokihoz kell menni, nem otthon szenvedni.
2014. máj. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Elsö trimeszterben a legrizikósabb minden ilyesmi! Ne szedj gyögyszert orvos engedèlye nèlkül, semmi köptetöt meg ilyesmit! Paracetamolt szedj a lázra, az ok ilyenkor. Menj dokihoz, az a legjobb amit tehetsz, nehogy legyen valami szôvödmèny...
2014. máj. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
igen tudom de hát a dokink is olyan h neki akk se beteg az ember ha előtte döglik meg :(no már vettem be csomó c vitamint azt tudom h szabad meg tengervizes orrsprayt...nos köszi a választ akk utána nézek a paracetamolos cuccoknak :)
2014. máj. 19. 18:57
 8/10 anonim ***** válasza:
lázzal azonnal orvoshoz kell menni mert lehet baj nem is kicsi, de szerencsére a 37.6 még nem vészes. A 38 fölöttii nagy bajt okozhat.
2014. máj. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
nem szedtem semmit csak c vitamint és ugye a spray,de mos küldtem el a páromat az ügyeleti gyógyszertárba h kérjen vmi paracetamolos szert
2014. máj. 19. 18:59
 10/10 A kérdező kommentje:
nem nem mndom 37,6 csak háa istennek de én at hittem 37,5 től már láz de lehet rosszul tudom
2014. máj. 19. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!