Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, akinek a babája...

Anyukák, akinek a babája főzeléket evett vacsira ugyanúgy aludt éjjel is?

Figyelt kérdés

Diétára fogták 7 hónapos babámat. 10,5 kg 71 cm. 4520-al született.

Reggelire kap 200 ml tápszert. Tizóraira egy üveg gyümit. Ebédre főzelék. Uzsira 170 ml sinlac. Vacsira főzelék.

Minimum egyszer megébred. Eddig végig aludt.most felírt de vissza is alszik.

Gondoltam még a fogzásra mert ismét nagyon folyik a nyála már 2 kint van.


2014. máj. 19. 19:34
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

8-as vagyok. Bocsánat, de a fő kérdésedre nem válaszoltam. A lányunknak soha nem befolyásolta az alvását az, hogy mit evett. Teljesen mindegy volt neki, hogy anyatej, tápszer, főzelék, vagy tejpép. Ugyanúgy aludt reggelig, majd a fogzás kezdetétől ugyanúgy kelt rengetegszer.

Ha te azt tapasztalod, hogy a főzelék miatt kel fel, akkor ne azt add utoljára. Ha ragaszkodsz a Sinlachoz, akkor legyen az az utolsó étkezése, bár én 7 hónaposnak biztos, hogy tápszert adnék lefekvés előtt.

2014. máj. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

1es válaszoló.

azért egy fél éves babának még nem kéne normál esetben kiváltani a vacsorát, naponta 1x főzi, egyszer gyümi lenne a normális, hisz még a fő tápláléka az anyatej lenne. szóval ilyen értelemben az anyatejet cserélted le tejpépre, helyedben hagynám ezt a vacsi dolgot és csak megszoptatnám.

de ez csak az én véleményem, nyilván az orvos jobban tudja, de komolyan nem értem...


kérdező, szerintem talán endokrinológus lehetne megnézetni első körben

2014. máj. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!