Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem fogadja el a kanalas...

Nem fogadja el a kanalas ételt 7 hónapos kisfiam se a főzeléket se a gyümölcsöt! Mi lehet vele?

Figyelt kérdés
Meg próbálom megkínálni vele csak sír.De viszont a tápszer meg eszi.Ez már egy párnapja így van.Ma meg már kakilt 4-szer kicsit hígabbat mit szokót!De lehet hogy az a tápszer miatt van.Vagy esetleg a foga jön,látom hogy fehér az ínye de mást nem.
2014. máj. 16. 17:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Várjál vele. Elsőnek én valami 6 hónaposaknak való finomságot adnék neki. Pl.jó éjt papi csokis vagy kekszes(hipp).

Csak azért, mert az finom:-)! Tuti kanállal is megeszi :-)) utána valószínüleg mást is el fog fogadni.


A híg széklet az lehet a fogzástól is.

2014. máj. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Próbáld meg kanál nélkül igaz én már felnőtt vagyok de énse fogadnám el ha egy egész kanalat akarnának megetetni velem :S
2014. máj. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De eddig meg evett mindet amit adtam neki!
2014. máj. 16. 17:51
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én fiam is 7hós és ugyanez megy 1hete.A foga miatt nem fogadja el a kanalas ételt.Ma bekentem az ínyét dentinox-szal és bevágta az egész adag főzeléket.Pedig 1hétig tápszeren élt :-)
2014. máj. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Biztos,h a foga miatt.
2014. máj. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!