Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehetséges, hogy egyik napról...

Lehetséges, hogy egyik napról a másikra elhagyja a szopizást? Ilyenkor mit csináljak, hogy teljesen elapadjon a tejem?

Figyelt kérdés
16 hónaposom eddig szinte sírt reggel és este a ciciért de tegnap este csak a szájába vette majd elengedte és szopizás kihagyásával aludt el. Ma reggel szintén nem kellett neki. Lehetséges, hogy egy nap reggel még kell aztán többet már nem? Most már kellett egy kicsit fejnem mert nagyon feszültek a melleim. Ha csak annyit szedek le, hogy ne fájjanak akkor szép lassan elapad majd?
2014. máj. 20. 12:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Kevés folyadék és le kell kötni magad szorosan. Sajnos nekem sem akart szopizni babám és így kellet csinálnom. 5 nap alatt elment a tejem. Persze a felesleges tejet el kell távolítani. (fejni)
2014. máj. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia igen lehetsèges! Az enyèm 10 hònaposan hagyta el ugyanígy! Ha lefejed megint ujra termelödik, ez nem a legjobb megoldàs mert ezer èvig fog tartani az elapadàs! Ne fejd, fàjni fog, de borogasd szedj paracetamolt ha fàj, tegyèl rà hideg kàposzta levelet ( nèpi mòd, nàlam bevàlt ) csak kb 2 napig fogsz így szenvedni.. A tej viszont sokkal hamarabb elapad mintha fejnèd...
2014. máj. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kösd le magad, szedj gyógyszert, meg tegyél rá hideg káposztalevelet? Nem semmi tanácsok. Én úgy tudom napi 2-3 alkalommal sima hideg borogatás elég. Ha nem iszol 30 fokban elég folyadékot, rosszul leszel, ezért ne szomjazz!
2014. máj. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Medvi ***** válasza:
A babának akkor is jó az anyatej, ha nem a ciciből szopizza ki. Én a helyedben addig fejném, amíg van és belekeverném a kajájába, vagy megitatnám vele cumisüvegből vagy itatópohárból.
2014. máj. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!