Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most akkor el akarja hagyni...

Most akkor el akarja hagyni az esti szopizást?

Figyelt kérdés
Hétfő óta minden este a fürdés utánni szopi egy kész rémálom. A szopi alatt sírásba kezd, először szív kettőt majd kiköpi, aztán újra szív és kiköpi. Magától keresi, nem én adom a szájába. Ha tovább próbálkozok, rendesen vigasztalhatatlan sírásban tör ki. Ma már nem erőltettem, letettem a kiságyba és elaludt. Este hatkor még kap enni, mert éhes, de amióta megszületett evett mindig pancsi előtt és után is, sose volt ez gond. Másnál is volt hasonló eset. Ti elhagynátok a pancsi utánni szopit? Hétfőn kapott oltást, szerdán meg megjött a menstruációm, de nem először. A nappali evésekkel nincs semmi gond. 5 hónapos
2012. márc. 29. 19:47
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem amíg nem kéri este,addig ne add neki. Ha nem alszik el, akkor újra meg lehet kínálni. nálunk is volt ilyen,de nálunk a fáradtság miatt aludt el ilyenkor és 11 körül újra kelt szopizni.
2012. márc. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom is ezt csinálta, csak ő 8 hónaposan. Áttértem a tápszerre, mert egyszerűen már rettegtem az esti szoptatástól. Hajnalban és reggel szépen szopizik még.
2012. márc. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!