Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy viselkedjek ha a párom...

Hogy viselkedjek ha a párom megkérdőjelezi az apaságot?

Figyelt kérdés
A gyermekem 1 hónap múlva születik meg,az élettársamnak meg mániája h nem az övé.Sosem csaltam meg.A kollégám az állítólagos apa.akivel sosem volt szex köztünk,csak szerinte,mivel néhányszor elmentem vele ide oda pl.kávézni sétálni,meg egyszer buliba de sose volt semmi nem is akart és én se.csak azért vele mentem mert a férjem sosem ért rá,és ha igen akkor is hiába hívtam...
2014. máj. 21. 16:03
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
81%
ez aztán remek kapcsolat, és sajnos a gyerekkel csak rosszabb lesz. majd kiderül hogy az övé de akkor már megette a fene én nem tudnék ilyen után ugy nézni rá mintha mi sem történt volna. az más hogy nem is megyek el más pasival ide oda.
2014. máj. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg neki ha kifizeti a DNS tesztet te szívesen állsz elébe... Hát ez a kapcsolat sem a bizalmon alapul az már tuti és kitudja mi lesz még később. 28hkm
2014. máj. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
75%

mindent, amit akartam, leírt az egyes :)


ugyanúgy viselkedj, mint máskor. hiszen eddig is elég furán oldottátok meg a problémás részeket ebben a kapcsolatban.


szegény baba

2014. máj. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Nem hiszem h itt én lennék a gonosz némber,hisz sosem voltam hűtlen.Az meg h néha kimozdulok egy férfi barátommal,számomra ugyanaz mint egy barátnővel.A párom sztem kb.1 hónapban 1x eljöhetett vna velem
2014. máj. 21. 16:10
 5/26 anonim válasza:
100%
Csak viccből mondja, vagy komolyan? Mert ha komolyan, ott súlyos problémák vannak... Ha nagyon meg akarod győzni, akkor csináltass apasági tesztet, vagy nézd meg a vércsoportotokat és az állítólagos apa vércsoportját (célszerű lefényképezni, vagy elkérni az anyakönyvi kivonatát, hogy tutira elhiggye) és kis szerencsével, a babának olyan lesz majd a vércsoportja, ami esetleg nem lehetne, ha a másik pasi lenne az apja. De ez nem biztos. Ez jutott most hirtelen eszembe. De amúgy szerintem elég ciki a sztori... Ekkora bizalmatlanság egy párkapcsolat végét is jelentheti. Itt pedig jóval többről van szó. Ugyanis családot alapítotok és közös életet terveztek. [link]
2014. máj. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Hát....lehetsz felháborodott. teljesen jogosan, de én maradnék nyugodt, mivel nincs mitől félni és megmondanám hogy nyugodt szívvel csináltasson dns tesztet, de ő fizeti. és kész. ha ennyire elfogult nem fogod meggyőzni. az én férjem már az elején leszögezte hogy ha terhes leszek akkor mindenféleképp szeretne dns tesztet csinálni. kicsit bizalmatlan az élettel :) azóta eltelt x év és 27 hetes terhes vagyok, eddig nem hozta fel de ha megtenné állok elébe, tiszta vagyok nincs mitől félni. tehát ülj le pároddal higgadtan és beszéljétek meg, nézzetek utána hogy is történik mindez. és megnyugszik de ha nem tesztek érte mindig is kételkedni fog és akkor lehet hogy a gyereken (is) csattan a dolog. sok sikert.
2014. máj. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
A gyermek nem szegény hanem a legnagyobb ajándék és kincs számomra
2014. máj. 21. 16:11
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

"A párom sztem kb.1 hónapban 1x eljöhetett vna velem"


Igazad van, szerintem is!!! De ha nem jött volna, és én úgy vagyok vele, h van erre igényem és a kollégámmal élem ki, hát elgondolkodtam volna, h van-e ennek a kapcsolatnak jövője és pláne nem vállaltam volna benne gyereket, mert a végén még kijön, h a párod szerint azért mégse olyan, mintha egy barátnőddel mentél volna el, és akkor 8 hónapos terhesen már veszett fejsze nyele, h te ezt ártatlannak gondoltad, mert már benne vagy a slamasztikában.

2014. máj. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Köszi a véleményeket.És IGEN ALJAS DOLOG mert sosem csaltam meg.hogy kellett egy kis "levegő"és nem csak itthon akartam depizni hogy ő már nem szeret stb nem hiszem h bűn,gyermeket pedig már rég akartunk,nem is értem h nem szégyelli magát
2014. máj. 21. 16:14
 10/26 anonim ***** válasza:
81%

Te írtad ki a kérdést arról is, hogy lehet-e terhesség alatt dns vizsgálatot csináltatni? Bár ott férjről volt szó, szóval lehet véletlen egybeesés is.:)

Már ott meg akartam jegyezni, de inkább nem tettem hozzá, de akár te voltál, akár nem, nem értem, hogy miért vagytok együtt?

A kedves párod betegesen féltékeny és semmi bizalma irántad. Egy ilyen emberrel akarsz te boldog családi életet élni? Nem lesz az, az is biztos. Egy kapcsolat bizalom nélkül semmit nem ér!!!

A másik meg, hogy akár barát, akár nem a kollégád, férfi és ez a lényeg! Sok férfi gondolkozik úgy, hogy férfi és nő közt nem lehet barátság, mert előbb-utóbb kialakul más is az egyik fél részéről és ki tudja, hogy a másik részéről nem fog-e kialakulni. És elég az ilyen férjnek, párnak egy kis önbizalomhiány, veszekedés és egyből arra kombinál, hogy én nem vagyok elég jó a feleségemnek, páromnak, majd megkapja attól a másiktól, aki állítólag csak egy barát, de férfi! Érted?

Tehát ilyen emberrel azt gondolom, hogy jó lenne egy kis párkapcsolat terápiára menni, vagy nem jósolok nektek tényleg boldog jövőt!

2014. máj. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!