Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy viselkedjek ha a párom...

Hogy viselkedjek ha a párom megkérdőjelezi az apaságot?

Figyelt kérdés
A gyermekem 1 hónap múlva születik meg,az élettársamnak meg mániája h nem az övé.Sosem csaltam meg.A kollégám az állítólagos apa.akivel sosem volt szex köztünk,csak szerinte,mivel néhányszor elmentem vele ide oda pl.kávézni sétálni,meg egyszer buliba de sose volt semmi nem is akart és én se.csak azért vele mentem mert a férjem sosem ért rá,és ha igen akkor is hiába hívtam...
2014. máj. 21. 16:03
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
oké igaz utolsó de akk. sem vagyok ócska r.banc és nem értem miért kell ilyet írni h szegény baba,mikor én szeretem és örülök neki...a paranoia határa sztem h a kollégámtol van
2014. máj. 21. 16:16
 12/26 A kérdező kommentje:
nem én csak ezt írtam ki és nekem élettársam van nem férjem
2014. máj. 21. 16:17
 13/26 A kérdező kommentje:
bonyolult kérdés ez...azért vagyunk eggyütt mert én szerettem őt mindezek ellenére (és azt hittem kölcsönös)én nem tudom mire jó ez,de már úgy vagyok vele,azt se bánom ha elhagy a babával is boldogok leszünk kettem...ja és ő is akarta a babát mielőtt bárki mást hinne
2014. máj. 21. 16:20
 14/26 anonim ***** válasza:
40%
a kérdésben férjed válaszban élettárs?
2014. máj. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
???én mindvégig élettársat írtam...de meglett a kérdés,amit írt vki h én tettem e fel ott 23 hetes a kismama nem lassan szülni fog :)
2014. máj. 21. 16:23
 16/26 anonim ***** válasza:
79%

Akkor nem te írtad a kérdést.:)

Csak olyan fura volt, de ott tényleg férjről volt szó.

Amúgy még annyit hozzátennék, hogyha tudod, hogy a párod ennyire ilyen, tehát féltékeny típus, akkor miért teszel még rá egy lapáttal, hogy az érintett kollégáddal találkozgatsz?

Semmi nincs abban, ha egy férfi és egy nő, akik együtt dolgoznak megisznak munka után vagy ebédidő alatt egy kávét, de azért nem hiszem, hogy olyan sok kapcsolatban előfordulna, hogy még össze is járnak munkán kívül. És valahol még ez is belefér a kapcsolatban, mert tényleg semmi nincs köztük és a párjuk is megbízik bennük, de ha itt nem ilyen kapcsolatról van szó, akkor miért nem lehet előbb otthon rendbe tenni a dolgokat és hanyagolni ezt a bizonyos kollégát?

Mert most azért tedd a szívedre őszintén a kezedet, hogy miért találkozol ezzel a kollégáddal? Tényleg csak hogy kikapcsolódj, vagy mert vele esetleg jól érzed magad. És nem emberileg, hanem mint férfi a nővel? Mint férfi tetszik neked valamilyen szinten? Vagy tényleg csak emberi az érdeklődésed? Amennyiben mint nő tekintesz rá férfiként, mármint a kollégádra, akkor meg nincs mit tárgyalni szerintem...

2014. máj. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Már nem találkozok vele.Itthon vagyok,és nem is beszélünk már pont a férjem miatt h ne rágódjon ezen.nem volt mindig ilyen a férjem,persze féltékeny volt de normális határon belül
2014. máj. 21. 16:29
 18/26 anonim ***** válasza:
69%
No, mégiscsak férj?
2014. máj. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

szia

én írtam azt, h "szegény baba". félreértettél ugyan, most mégis szeretnék bocsánatot kérni tőled, amiért megbántottalak. nem vonom kétségbe, h szeretni fogd a babád és h borzasztóan örülsz az érkezésének. a megjegyzésben arra utaltam, h egy babáanak stabil kapcsolatba kellene érkeznie. gondold el, még meg sem született, de az apja már azon gondolkodik, h talán nem is az övé... hogy fogja így apjaként szeretni, nevelni...!?

2014. máj. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
87%

csak azért vele mentem mert a férjem sosem ért rá,és ha igen akkor is hiába hívtam...



na mindegy

2014. máj. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!