Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti adtok a babátokra kalapot?

Ti adtok a babátokra kalapot?

Figyelt kérdés
Én adok, de olyan sok babát látok "hajadonfővel"...
2014. máj. 23. 08:45
 1/7 anonim ***** válasza:
igen, kell adni, erös a nap.
2014. máj. 23. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

7 hónapos a lányom, ha nem éri a nap a fejét, akkor nem adok rá.

Mint pl most reggel se volt rajta kalap amíg elvittük bátyót az oviba. Mindig ott van a babakocsiban a kis kalapja, de ha nem süt be a mózesbe a nap, akkor nem adom rá.

2014. máj. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2 éves a fiam, igen adok rá kalapot és jól lekenem naptejjel. Nagyon erős a nap, védeni kell őket.
2014. máj. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Csak akkor, ha éri a nap. Amíg a kupola árnyékol, addig nem melegítem a fejét a sapival.
2014. máj. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! Pont most akartam kiírni ugyanezt a kérdést. Tegnap a játszótéri homokozót telibe sütötte a nap de az én fiamon kívül egyik gyerkőcön sem volt sapi. Már kezdtem magam hülyének érezni, hogy csak én tolom a gyerek fejére de ezek szerint azért más is ad rá :-)
2014. máj. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, adok rá kalapot! Sőt a babakocsiban még napernyő alatt is van a kis buksija. 18 hós
2014. máj. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Julie S ***** válasza:
Mivel haton hordozom a lanyom, igy kendot kap a buksijara, ha tuzo napon vagyunk. Egyebkent fejfedo nelkul van.
2014. máj. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!