Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 25 fokos lakásban (panel)...

Gabszem kérdése:

25 fokos lakásban (panel) nappal mit adtok a babákra és éjszaka?

Figyelt kérdés
Nappal én egy hosszú ujjú body-t, hosszú nadrágot és zoknit adok rá. Éjszaka vékony pamut rugi (vállon gombolós), alatta hosszú ujjú body és nincs betakarva.
2012. nov. 28. 11:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Én hosszú ujjú bodyt és egy harisnyát, ugyanis a zoknit leráncigálja magáról:D

Én be is takarom egy vastagabb takaróval, kérdés meddig marad rajt:)

17hós

2012. nov. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálunk 26 fok van. Egy rövid ujjú body és hosszú ujjú rugdalózó van rajta. A takaróját csak ölelgeti. 16 hónapos.
2012. nov. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ti nem akadtok ki mikor az anyukák elkezdenek írogatni, hogy mért nem 21 fokos lakásban tartjuk a gyereket, mert a babának az kell? Mit csináljak, mikor úgy van 25 fok a lakásban , hogy elvan zárva az összes radiátor???
2012. nov. 28. 11:32
 4/5 Jégtánc ***** válasza:
Ne foglalkozz velük.Miért idegesíted fel magad ezen? Tök felesleges:)Épp elaludt a lányom,a babaőr kimutatja,25 fok van.Ez van.Body és harisnyanadrág van rajta.
2012. nov. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is állandó 25 fok van, este (fürdésidőben, nem éjszaka) néha még 26 is. Én így öltöztetem nappal: rövid ujjú body + hosszú ujjú rugi vagy hosszú ujjú body + kisnadrág/harisnya. Éjszaka ugyan ezek vannak rajta, egyedül csak harisnyát nem szoktam éjszakára, mert szerintem az kényelmetlen aludni. Betakarni egy vékony pléddel szoktam.
2012. nov. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!