Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Árnyékban is be kell kenni...

Árnyékban is be kell kenni naptejjel a babám?

Figyelt kérdés
4 hónapos a kislányom. Holnap a szabadban leszünk szinte egész nap de csak és kizárólag árnyékban.Ilyen pici babát lehet egyáltalán naptejjel kenni? Szükséges árnyékban? Ha igen, tudnátok ajánlani naptejet ami nálatok bevált? Az ára nem lényeg csak ne legyen tele minden felesleges cuccal. Hányas faktor? köszönöm!!

2014. máj. 23. 22:53
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Árnyékben soha nem kentem be,nem kell neki az a vegyi anyag,pláne mikor még csak pár hónapos, csak akkor ha tényleg szükséges,ha napon van.

És igaza van azoknak akik azt mondják a 30 faktorostól nagyobb nem jó,sőt az 50 faktorosok már mindenféle tartósítóval vannak tele ami nem használ a bőrnek,csak árt.

Napallergiás vagyok,úgyhogy elég rendesen értek a napvédőkhöz,rendszeresen kell bőrgyászhoz is mennem,ők is ezt mondják.És többet érsz egy 2000 Ft-os babylova vagy alverde kid navédővel mint a Babe,vagy Bioderma 5000 ft-os förmedvényeivel.Ha ingyen adnák sem kenném a gyerekemre...

2014. máj. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Igen, én is leégtem a hétvégén az árnyékban!
2014. máj. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!