Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Minden babánál sírással jár a...

Minden babánál sírással jár a normál bélműködés?

Figyelt kérdés

van amikor etetés után, előtt v közben vagy 3 óra hosszan (átcsúszva ezzel a köv. etetésbe)azon kínlódik, hogy pukizzon, meg kakáljon, ami persze nem egy adagban jön ki, hanem rá fél óra múlva még egy, meg így tovább.

és muszáj pelust cserélnem, mert akkor is sír, így egy etetéssel van, hogy 4 pelenka elmegy, ez napi szinten rengeteg.


próbáltam már hogy hagytam egyedül küzdjön, volt már, hogy a hasát simorászom, volt, hogy emelgetem a lábait, felültetem, lefektetem.


ez természetes, hogy ekkora katasztrófa ez nálunk, vagy? ha nem, akkor mit lehet tenni?


2014. máj. 24. 18:28
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

nekem is ideje elkezdeni

nem bírok vele

sírás egyfolytában, kimerülés, minden játszik már

2014. máj. 25. 10:59
 12/14 A kérdező kommentje:
köszönet
2014. máj. 25. 11:00
 13/14 A kérdező kommentje:

¤10

mindig reg, délben, este 25 -25 cseppet, vagy összesen egy nap 25 cseppet?

2014. máj. 25. 22:35
 14/14 anonim ***** válasza:
reggel, délben, este 25-25 cseppet. Nekünk bőven elég volt. Sőt! Volt hogy nem is adtam már neki rendszeresen a vége felé csak amikor kivittem a levegőre a szél miatt. Most is van itthon fennállóban szükség esetére, szoktam is adni neki ha nem megy tőle a szél,de már csak 15-20 cseppet. Add neki 25 cseppjével, ha nem lenne elég a napi 3 alkalom, úgyis látni fogod és adhatsz neki még. És a torna! Azt sem szabad kihagyni. Sokat segít ha tornáztatod! Sok sikert! :)
2014. máj. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!