Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ilyen melegben adtok inni...

Ilyen melegben adtok inni kicsi babátoknak?

Figyelt kérdés

4 hetes a kicsi de koraszülött most lennék 37 hetes terges vele. Nem tudom adhatok e neki babavizet vagy balami más folyadékot. Tápszeres 3 óránkét eszik.

Vizet , teát is be kell vezetni? Hogy csinálnátok?


2014. máj. 25. 21:02
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
Ha tápszeres akkor vizet adhatsz neki. ha anyatejes lenne, akkor nem kellene pótolni a folyadékot. Próbáld meg a vizet, vagy el fogadja vagy nem,.
2014. máj. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Babavízzel próbálkozz, etetések között kínáld meg.
2014. máj. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Vizet nyugodtan adhatdz neki.
2014. máj. 26. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen vizet próbálj meg ha fogadja el akkor teát :)
2014. máj. 26. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
54%
Ha nem fogadja el bocsi, akkor is először cukor nélkül amúgy ha úgy sem akkor nagyon de tényleg nagyon kevés cukorral.
2014. máj. 26. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem fogadja el cukor nélkül, adjál vizet. Ne szokasd rá a cukorra, semmi értelme.
2014. máj. 26. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Babavizet nyugodtan adhatsz neki két etetés között. Ha nem tetszik neki a víz akkor babáknak való teát készíts neki, ha nem issza meg cukor nélkül akkor egy leheletnyi cukorral is lehet.

Kisfiam 1 hetes kora óta kapott teát, a vizet nem itta meg, a teát cukor nélkül nem itta meg, akkor én fél liter teát készítettem egyszerre és 1 lapos teáskanál cukrot raktam bele neki.

Sokan azt hiszik hogy mert folyadékot iszik a baba nem kell neki más ital, én ezt nagyon is cáfolom, főleg amikor kijön a jóidő igenis kell a babáknak a plusz folyadék.

2014. máj. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha a vizet se fogadja el akkor egy nagyon kevés cukortól semmi baja nem lesz.
2014. máj. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Forralt vízzel kínálgasd, nekem nem fogadta el az elején, már tiszta ideg voltam, hogy a legnagyobb melegben nem iszik, úgy adtam neki kiskanállal. Mire azt mondta a doki, hogy ha szomjas, el fogja fogadni a vizet. Kb. 3 hónapos lett, mire igazán el kezdett inni, addig csak kanalanként, kortyonként. Szerintem csak vizet adj neki.
2014. máj. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!