Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ahol nagy a család, hogy és...

Ahol nagy a család, hogy és mikor történt az első látogatás otthon? Nem sokára szülni fogok.

Figyelt kérdés

Szülők elváltak mindkét oldalon, a viszony köztük nem túl jó, esélytelen, hogy egyszerre jöjjenek.

Nekem 3 testvérem van, férjemnek 2. Mindenkinek van már jegyese, vagy hosszú párkapcsolata.

Plusz két dédi, akik csak szülőkkel együtt tudnának jönni.


Bárhogy is számolom, közel 20 emberről van szó.

Azt nem mondhatom, hogy szülők házastársa ne jöjjön, ahogy azt sem kérhetem, hogy testvérek párjai ne jöjjenek.


Kicsit félek, hogy már az első héten átjáróház lesz nálunk, és nem tudunk majd pihenni a babával.


2014. máj. 26. 09:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Én összeegyeztetném azokat egy napra akik jóban vannak, akiket össze lehet engedni :) egy szobába. :)

Eleinte anyuék hozzánk sokat átjártak de nem zavartak, viszont az első babalátogatást a rokonoknak össze szerveztem, megkértem őket hogy próbáljanak egy nap jönni. Sikerült is összehozni, bár nálunk nem volt 20 ember.

2014. máj. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Első babánál még haza sem értem, mikor itt volt anyósom a 2 dédivel, anyukám. Rettentő zavaró volt, utána folyamatosan jöttek, mondván látni akarják a kicsit. Na most ez másképp lesz. 2 hétig anyukámon kívül SENKI nem jöhet, ő is csak azért, mert a párom nincs itthon és a segítség mindig jól jön. Meg kell mondani a kedves rokonoknak, hogy hagyjanak egy kis teret, 2 hét után sem fog eléjük szaladni az a gyerek.
2014. máj. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 piroska és a farkas ***** válasza:
Ilyenkor a Ti nyugalmatok az első. Nyugodtan mondjátok azt, h azt szeretnétek, h az eső 2 hétben SENKI ne jöjjön. utána pedig szép fokozatosan, és akár be is lehet előre osztani, h ki melyik nap jön, és akkor is csak 20 percre kb, nem ott ülni órákig. Ha megsértődnek, így jártak. azzal nem kell foglalkozni, nem róluk szól ez az időszak.
2014. máj. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!