Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rábízzam szerintetek a babámat?

Rábízzam szerintetek a babámat?

Figyelt kérdés

Holnap és holnapután úgy alakult hogy el kell mennem itthonról 4-től kb 8 fél 9 ig. Úgy volt hogy a férjem vigyáz rá de a munkája végett el kell utaznia anyósék messze laknak anyumék is dolgoznak.

Nem tudom hogy ráhagyhatom e a 7 hónapos babámat, nem fogja e "megrázni" hogy nem án vagyok vele. A barátnőm vigyázna rá. Sokszor volt itt foglalkozott vele de eddig mindig itt voltam. Már vigyázott sok babára szóval ért hozzájuk. De neki nincs.

Szerintetek rábizhatom, nem lessz rossz a lányomnak hogy olyan sokat távol vagyok töle?

Nem tudom magammal vinni!!


2014. máj. 26. 16:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, nem lesz a kicsinek semmi baja. Nem idegenre hagyod, ha ismeri a barátnődet akkor minden rendben lesz.
2014. máj. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ismeri a baba őt, ő is a babát és ért is hozzájuk. Nyugodtan bízd rá! Mást úgysem tudsz tenni egyébként sem, nem?
2014. máj. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%
Nyugodtan, legfeljebb kap ízelítőt a gyerekfelügyeletből. A gyereknek meg tök mindegy, ki van vele, csak ki legyen nyalva a s..ge (minden értelemben).
2014. máj. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen ismeri. Meg ugye csak pár óráról lenne szó. Hát az én lányomnak nem igazán mindeggy hogy ki van vele... mert ha idehívok egy tök idegent vagy akit csak egyszer kétszer látott na azzal nincs el még öt percet sem.
2014. máj. 26. 17:02
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan bízd rá. Jobb ha megszokja hogy mással is van néha, főleg ha csak pár óráról van szó. Most jobb hogy így rákészülve "begyakoroljátok", mert bármikor adódhat olyan helyzet (pl. rosszul leszel és orvoshoz kell menned) hogy csak hirtelen a barátnőd ér rá vigyázni és akkor nem tudjátok előre megbeszélni hogy mi hol van, nem tud felhívni stb...
2014. máj. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bocsi az ellenvéleményért, de ên nem bíznàm rà senkire (férjemen kívül) a babàm,pedig màr 13 hónapos! A babàt nem fogja megviselni egyébként, de én nem bízok az emberekben, hogy mit reagàlnànak, ha sírna vigasztalhatatlanul egy "idegen"kisbaba. De biztos csak én vagyok paranoiàs! :D
2014. máj. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!