Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miben alszik babátok ebben a...

Miben alszik babátok ebben a melegben?

Figyelt kérdés

Kisfiam 6,5 hónapos, de nagyon izzadós típus. Miben lenne jó altatni? Tegnap hosszúújjú rugdalózót adtam rá és a vékony alvózsákban alszik. Éjszaka nagyon izzadt volt a nyaka, sokat mocorog. Ma csak egy számmal nagyobb hosszúújjú bodyt adtam rá,mert ugyea keze kint van és egy kiszoknit. Nagyon melegvan a szobában is, mi is csak egy pólóban alszunk.

Ha fázna még mindig tudok rá tenni pokrócot. Szerintetek így jó?


2014. máj. 26. 21:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hosszú rugi hálózsákkal kínzás. Télre még ok, de ilyenkor már nem. Ha meleg van akkor adhatsz rá egy rövid bodyt vékony hálózsákkal, nem baj ha a keze kint van.
2014. máj. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Hat egy kicsit tulzasnak tartom....itt nalunk 26-27 fok van ejjel is, egy rovidujju bodyt adok a lanyomra es meg igy is meleg keze, laba.
2014. máj. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
100%
Az én lányom három hónapos és egy bodyban alszik.
2014. máj. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
rövid ujjú póló és rövid naciban alszik 13hónaposom
2014. máj. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Hosszú ujjú rugdalózó rugdalózóban és alvózsákban nem is csoda, hogy izzad szegény. Body vagy rövid ujjú póló és rövid nadrág + vékony takaró szerintem elég lenne.
2014. máj. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
29%

Az én fiam rövidujjú body + hosszúujjú rugdalózóban alszik. 13 hós

Bár ő imádja a meleget. Jól alszik így.

2014. máj. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

hosszú ujjú rugi, body nélkül, vékony takaró (amit ha letúr magáról nem aggódom) kisfiam egy éves, nem rakok rá h.zsákot, mert nagyon mocorgós, csak felébredne, ha nem tudna gurulni ide oda álmában :)

a takaróvastagság kb. mint két réteg poló :)

jól érzi magát így. nem egy fázós fajta amúgy.

2014. máj. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

23 fok van nálunk.


Rövid body és vékony hálózsák. (Se zokni, se naci)

Nekünk így bejött:P

2014. máj. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Par napja miota ilyen meleg van 6 honapos babam egy rovidujju bodyban alszik es takaro. En is vacilaltam hogy merjem- e igy alatatni, mert a baratnoim meg mindig egy body+hosszu ujju rugiban altatjak a babaikat. Az enyem is izzados es ha nekem melegem van tuti szegenynek is es amugy se akarom hogy azt szokja meg hogy mindig ugy fel van oltoztetve, es igy neki is jobb szerintem mert nem izzad ugy.
2014. máj. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hány fok van bent? Nálunk nyitott ablaknál egy hosszú ujjú bodyban és egy nagyon vékony talpas nadrágban alszik takaró nélkül. (úgyis okimászok alóla. Reggelre van kb 25-26 fok.
2014. máj. 27. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!